Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1542
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Puchała weźmie rozwód z żoną?

Górski (Krystian Wieczorek) zauważy, że Puchała (Ireneusz Czop) od pewnego czasu bardzo dziwnie się zachowuje - ciągle jest rozdrażniony, często się denerwuje i ma problemy z koncentracją, a w dodatku stał się niemiły... Piotr domyśli się, że jego przyjaciel ma problemy w domu, ale postanowi nie pytać go o nic i poczekać, aż Rysiek sam powie mu, co go gryzie...


W 1. odcinku 10. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 2 września) Puchała mocno da się we znaki wszystkim współpracownikom. Piotr, widząc, że jego kolega jest w paskudnym nastroju, w pierwszej chwili pomyśli, że powinien zejść mu z drogi, ale po chwili uzna, iż musi porozmawiać z Ryśkiem.

Reklama

- Dzień dobry! Nie w humorze? Nie wyspałeś się czy zupa była za słona? - zażartuje, ale szybko pożałuje tego, co powiedział, bo Puchała pośle mu wściekłe spojrzenie i tonem nieznoszącym sprzeciwu zażąda, by z niego nie kpił.

Nawet Alex zauważy, że zawsze skory do zabawy z nim policjant, jest zdenerwowany i nie reaguje na jego przyjazne merdanie ogonem.

- Stary, stało się coś? - zapyta Górski, kiedy Rysiek wyrwie z pyska Aleksa patyk i ze złością odrzuci go daleko za siebie.

- Komendant od rana wkurzony, więc dzwoni i wyładowuje się na Klaudusi, a ona, jak myślisz, na kim? Oczywiście na mnie! Bogu ducha winnym! - powie Puchała.

- A ja się pytam - na kim ja się mam wyładować? - doda.

Okaże się, że Klaudia (Katarzyna Cynke) - choć świetnie sobie radzi w pracy i jest prawą ręką komendanta Mędrzaka (Zbigniew Lesień) - nie zawsze zdąża ze wszystkim na czas i zdarza się, że musi pracować także w domu. Ciągłe telefony szefa doprowadzają ją do szewskiej pasji, co niekorzystnie wpływa na jej relacje z mężem.

- Wyluzuj stary, szkoda zdrowia - poradzi Puchale Górski.

Rysiek westchnie ciężko i zwierzy się Piotrowi, że ma już Klaudusi po dziurki w nosie.

- Czasami dochodzę do wniosku, że lepiej by mi było w kawalerskim stanie - stwierdzi.

Czy Rysiek zostawi żonę, by mieć upragniony spokój i móc robić tylko to, na co ma ochotę?

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje