Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1442
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Orlicz i Alex zamieszkają... na komendzie

Po wyprowadzce z wynajmowanego domu Orliczowi (Antoni Pawlicki) wcale nie będzie łatwo znaleźć nowe lokum dla siebie i Aleksa. Poszukiwania mieszkania, w którym obaj czuliby się komfortowo, okażą się nie lada wyzwaniem... Michałowi nie pozostanie nic innego, jak zamieszkać na pewien czas na komendzie!


Reklama


Już w 1. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" biuro Orlicza zamieni się w przechowalnię kartonowych pudeł zawierających cały dobytek policjanta. Bezdomny chwilowo Michał spać będzie na ustawionym w korytarzu polowym łóżku, a jego współpracownicy często widywać go będą w dresie i wygodnych klapkach, jakie zwykł nosić rano...

- Pobudka! Zaczyna się dzień pracy! - tymi słowami Lucyna (Magdalena Walach) niemal codziennie budzić będzie przyjaciela tuż po przyjściu na komendę.

- Za kilka dni coś znajdziemy... - Michał odpowiadać jej będzie z nadzieją, że jego tułaczka lada moment się zakończy, a on i Alex wreszcie znajdą nowy dom.

Niestety, znalezienie miejsca, które spełniałoby wszystkie oczekiwania Orlicza, okaże się niezwykle trudne.

- Dwa mieszkania były tak małe, że musiałbym zamienić Alexa na yorka, bo inaczej byśmy się nie zmieścili. Kolejne dwa były tak drogie, że musiałbym zamienić Alexa na yorka, by zaoszczędzić na karmie - relacjonować będzie Michał przebieg poszukiwań kolegom.

Orlicz nie da jednak łatwo za wygraną i będzie wierzył, że znajdzie nowy dom dla siebie i swego czworonożnego przyjaciela. Zanim to jednak nastąpi, będzie musiał odbyć wiele rozmów z właścicielami mieszkań do wynajęcia.

- W jednym nawet jakbym już miał yorka, musiałbym go zamienić na kota, bo psy niszczą parkiety... - powie pewnego ranka Puchale (Ireneusz Czop).

Kiedy wreszcie Michał znajdzie idealne lokum, okaże się, że jego właściciel co prawda nie ma nic przeciwko dużym psom, ale nie znosi... policjantów.

- Alex musiałby zamienić mnie! - podsumuje opowieść o kolejnej nieudanej próbie wynajęcia mieszkania.

Jak długo Michał i Alex zmuszeni będą do spędzania całych dni i nocy na komendzie wśród kartonowych pudeł?

Odpowiedź na to pytanie poznamy już 8 marca, kiedy Jedynka rozpocznie emisję 5. serii "Komisarza Aleksa".
Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje