Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2634
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Odcinek 8. Kto zabił psychoterapeutkę?

W 8. odcinku XVII serii „Komisarza Aleksa“ (emisja w sobotę 21 maja o godz. 20.35 w TVP1) łódzcy policjanci będą prowadzili śledztwo w sprawie zabójstwa znanej psychoterapeutki Olgi Talarek (Orina Krajewska). W kręgu podejrzanych znajdą się: partner życiowy ofiary Wiktor (Marcel Wiercichowski), jeden z jej pacjentów (Krzysztof Polkowski) oraz wspólniczka Ada (Aleksandra Justa). Kto z nich ma na sumieniu śmierć kobiety?

"Komisarz Alex": Co wydarzy się w premierowym odcinku?

W łódzkim parku zostanie znalezione ciało Olgi Talarek, cenionej psychoterapeutki. Kobietę dwukrotnie ugodzono nożem, kiedy wracała wieczorem z gabinetu, w którym przyjmowała pacjentów. Jej koleżanki z pracy będą w szoku, zwłaszcza,  gdy dowiedzą się, iż zaginęła dokumentacja ze wszystkich prowadzonych przez nią terapii.

Policjanci przesłuchają partnera ofiary, który nie będzie miał wiarygodnego alibi. Jednocześnie z zeznań świadków wyniknie, że poprzedniego wieczoru jeden z pacjentów terapeutki czekał na nią przed poradnią - dziwnie się zachowywał, a wcześniej był agresywny w czasie terapii.

Reklama

Na domiar złego okaże się, że wspomniany pacjent ma założoną przez żonę Niebieską Kartę. Poza tym od lat boryka się z uzależnieniem od narkotyków.

Policjanci odkryją ponadto, że mężczyzna od dłuższego czasu nie mieszka w swoim domu. Trop zaprowadzi ich do jednego z łódzkich hoteli.

Tymczasem śledztwo się skomplikuje, gdy Alex odkryje zaginioną dokumentację terapeutki w... ogrodzie jej wspólniczki Ady...

"Komisarz Alex": Odcinek 8. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 8. odcinek XVII serii "Komisarza Aleksa" zostanie wyemitowany w sobotę 21 maja o godz. 20.35 w TVP1.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy