Reklama

"Komisarz Alex": Odcinek 2. Komendant Mędrzak umówi się na randkę z oszustką!

W drugim odcinku XVI. sezonu „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 25 września o godz. 20.35 w TVP1) pt. „Zabójcze sekrety” Stanisław Mędrzak (Zbigniew Lesień), szef łódzkiej policji, umówi się na randkę przez internet. Tak pozna atrakcyjną panią Basię, w roli której widzowie zobaczą lubianą aktorkę Karinę Szafrańską, znaną m. in. z seriali „Samo Życie”, „BrzydUla” czy „Na noże”.

"Komisarz Alex": Co czeka na widzów w drugim odcinku?

Przypomnijmy, że komendant Mędrzak od lat prowadzi życie w pojedynkę i cierpi na samotność. Koledzy z łódzkiej komendy już od dawna namawiali go, by spróbował poznać kogoś przez internet i ułożył sobie szczęśliwe życie prywatne. W końcu Staszek ulegnie ich sugestiom.

Dzięki temu pozna niezwykle urokliwą panią Basię, z którą natychmiast poczuje braterstwo dusz. A gdy umówią się na spotkanie w oko w oko, policjant tylko utwierdzi się w przekonaniu, że wreszcie trafił na idealnie pasującą do siebie drugą połówkę.

Barbara błyskawicznie skradnie serce komendanta, który do tego stopnia będzie pod jej urokiem, że całkowicie straci czujność. Niestety, szczęście Staszka nie potrwa zbyt długo. Już w trzecim odcinku okaże się, że nowa wybranka komendanta to... Tulipan w spódnicy. Naciągaczka, która żyje z oszukiwania samotnych mężczyzn szukających miłości. Na domiar złego będzie też uwikłana w sprawę morderstwa.

Reklama

Nic więc dziwnego, że komendant Mędrzak znów będzie miał złamane serce...

"Komisarz Alex": Odcinek 2. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Drugi odcinek XVI. sezonu "Komisarza Aleksa" zostanie wyemitowany w sobotę 25 września o godz. 20.35 w TVP1.

Zobacz więcej:

"Na dobre i na złe": Wielka przemiana Falkowicza
Andrzej Chyra o aktorach! Nie przebiera w słowach

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy