Komisarz Alex
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2976
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Odcinek 13. Wilczak i Alex muszą odejść? Bogna chce się ich pozbyć

W 13., finałowym odcinku 18. sezonu „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 28 stycznia o godz. 20.35 w TVP1), Bogna (Sylwia Juszczak-Krawczyk) zakończy swoje badanie efektywności łódzkich policjantów i zaplanuje pozbycie się jednego, a właściwie dwóch członków zespołu - Wilczaka (Wojciech Czerwiński) i Aleksa. Niespodziewanie jednak dojdzie do porwania jej córki Tosi (Nadia Smyczek)…

Co wydarzy się w finałowym odicinku 18. sezonu serialu "Komisarz Alex"?

Tego dnia Marta (Beata Fido) spotka się z komendantem Mędrzakiem (Zbigniew Lesień), który swoimi kanałami dotrze do informacji na temat planów inspektor Bugaj. Okaże się, że Bogna zamierza zreformować wydział, a konkretnie zwolnić Wilczaka i Aleksa.

Reklama

"Komisarz Alex": Odcinek 13. Dlaczego Bogna chce pozbyć się Wilczaka i Aleksa?

Komisarz Grabska od razu postanowi skonfrontować pozyskane od Staszka informacje, w związku z czym zaprosi Bognę na spotkanie zespołu. Postawiona pod ścianą Bugaj potwierdzi, że zamierza pozbyć się z wydziału Wilczaka i Aleksa, przenosząc ich do wydziału dochodzeniowego. Wszyscy doznają szoku. Marta wprost zapyta, dlaczego Bogna nie była szczera i działała za plecami kolegów?

Bugaj stwierdzi, że chciała uniknąć niezdrowych emocji i przedstawić zespołowi skończony plan zmian wraz z merytoryczną argumentacją. Pomysł przeniesienia Wilczaka i Aleksa przedstawi jako ich awans, jako że Adam ma zostać szefem dochodzeniówki.

"Komisarz Alex": Odcinek 13. Wilczak wycofa się z walki z Bogną!

W rozmowie w cztery oczy z Wilczakiem Bogna powie, że miała wrażenie, że ich dwoje to w wydziale za dużo. Adam nie chciał dać im szansy na współpracę, stąd jej decyzja... 

Podczas późniejszego spotkania z zespołem Wilczak oceni, że Bogna ma prawo dobierać sobie współpracowników, jak chce i prowadzić wydział po swojemu. W tych okolicznościach Adam zdecyduje się wycofać z walki z inspektor Bugaj. Przy okazji spróbuje uspokoić zespół rzeczowym argumentem, że wydział jest ważniejszy od animozji personalnych. Powinni więc zostać i pracować dalej.

"Komisarz Alex": Odcinek 13. Córka Bogny uprowadzona!

Gdy Wilczak będzie pakował rzeczy swoje i Aleksa, do komendy dotrze news, że Tosia, córka Bugaj, została uprowadzona. Bogna poprosi Adama, by wraz ze swoim czworonożnym podopiecznym uczestniczyli w śledztwie i pomogli w odnalezieniu jej dziecka.

W tym miejscu na usta cisną się dwa pytania: czy Tosia zostanie odnaleziona? I co dalej z Wilczakiem i Aleksem - czy odejdą z wydziału?

"Komisarz Alex": Odcinek 13. Kiedy i gdzie zobaczyć?

Zdradzamy, że 13., finałowy odcinek 18. sezonu "Komisarza Aleksa", zostanie wyemitowany w sobotę 28 stycznia o godz. 20.35 w TVP1.

Zobacz też:

"Na Wspólnej": Odcinek 3568. Hebel grozi adoratorowi Malwiny!

"M jak miłość": Odcinek 1708. Andrzej zaginie po tragicznym wypadku!

"Na dobre i na złe": Odcinek 871. Radwan znów walczy o syna! Co ukrywa przed Joanną?

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | TVP1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy