M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392342
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1708. Andrzej zaginie po tragicznym wypadku!

W 1708. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 13 lutego, o 20.55 w TVP 2) bohaterów serialu czekają kolejne zawirowania! Tym razem bliski tragedii będzie Andrzej, który przez długi czas nie będzie dawał znaku życia. Magda będzie miała powody do łez?

Nowe odcinki "M jak miłość". Co stanie się z Andrzejem?

Co przyniosą nowe odcinki "M jak miłość"? Czy Magda (Anna Mucha) wybaczy Andrzejowi (Krystian Wieczorek) zdradę? Co jeszcze scenarzyści przygotowali dla widzów serialu? To pytania, na które wprawdzie wciąż nie ma jednoznacznych odpowiedzi, ale streszczenia i "przecieki" dostępne w sieci zdradzają naprawdę sporo! W kolejnych epizodach Budzyńska nie tylko pozna prawdę o wyjeździe męża, ale też będzie drżeć o jego życie...

Reklama

W nowych odcinkach Andrzej wyjedzie z Polski po to, by poznać losy rodziny małej Nadii. Przypomnijmy: dziewczynka trafiła pod opiekę Budzyńskiej, która zdecydowała się zabrać ją do siedliska. Jeszcze w ośrodku dla uchodźców Magda i Andrzej usłyszeli, że rodzice dziewczynki najprawdopodobniej nie żyją. Mecenas postanowi zweryfikować te doniesienia, będąc na miejscu. Jednocześnie mężczyzna nie zdecyduje się powiedzieć wszystkiego żonie, a w swój plan wtajemniczy jedynie Kamila Gryca (Marcin Bosak). Kiedy więc przyjaciel Budzyńskiego dowie się o wypadku autokaru, którym podróżował Andrzej, mocno się przestraszy...

Co wydarzy się w "M jak miłość"? Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu?

W 1708. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP 2 w poniedziałek 13 lutego o godz. 20:55) Kamil będzie próbował nawiązać kontakt z Andrzejem, jednak jego telefon odbierze zupełnie ktoś inny!

- Ja przeżyłem, ale ten Polak, który pożyczył mi na chwilę komórkę, nie wiem, co się z nim stało...- usłyszy.

Sytuacja będzie o tyle dramatyczna, że wypadek dla niektórych podróżujących okaże się śmiertelny... Kamil o wszystkim poinformuje Piotra (Marcin Mroczek), a ten poleci mu, by niezwłocznie w całą sprawę wprowadził też Magdę. Budzyńska będzie wstrząśnięta tym, co padnie z ust przyjaciela.

- To wszystko moja wina! Wiem, że Andrzej zrobił to dla mnie. (...) Jeżeli Andrzej wróci, to i ja wrócę do niego...- wyzna.

Kamil uda się na poszukiwania - jaki będzie finał tej historii? Tego widzowie dowiedzą się, śledząc nowe odcinki serialu! Te można oglądać w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55 w telewizyjnej "Dwójce".

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy