Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1643
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": O kim fantazjuje... Lucyna?

Kobiety podobno najczęściej fantazjują o trenerach z siłowni – powie Michał (Antoni Pawlicki) Lucynie (Magdalena Walach), gdy znajdą się sam na sam w windzie. - I o policjantach... - doda, a pani komisarz obrzuci go wymownym spojrzeniem.


Reklama

W 9. odcinku 7. serii "Komisarza Aleksa" łódzcy policjanci prowadzić będą śledztwo w sprawie napadu na oddział parabanku, podczas którego jedna z kasjerek - Renata (Ewa Bonecka) - została zastrzelona, a dyrektor - Marek Diakowicz (Maciej Konopiński) - porwany przez sprawcę.

Jedyny świadek zdarzenia - pracownica banku Julia (Monika Kwiatkowska) - dozna tak wielkiego szoku, że niewiele będzie pamiętać z całego zajścia. Aby dowiedzieć się jak najwięcej o porwanym dyrektorze placówki, Lucyna i Michał postanowią odwiedzić jego żonę - Matyldę (Karina Kunkiewicz). Gdy znajdą się sam na sam w windzie, ich spojrzenia nagle się spotkają...

Żart Orlicza na temat tego, o jakich mężczyznach najczęściej fantazjują kobiety, nie rozśmieszy Lucyny, która figlarnie przechyli głowę i da Michałowi do zrozumienia, że czeka na jego pocałunek. Nie dojdzie jednak do niego, bo policjanci nagle usłyszą szczekanie Aleksa biegnącego po schodach.


Okaże się, że czworonożny detektyw zatrzymał młodego i przystojnego chłopaka, który najprawdopodobniej właśnie wyszedł z mieszkania Matyldy. Podczas przesłuchania Bartek (Dawid Czupryński) - trener z siłowni - powie, że pomaga tylko wrócić Matyldzie do formy.

Tymczasem wyjdzie na jaw, że mąż kobiety zażądał od niej przed ślubem podpisania intercyzy. Gdyby jej romans z trenerem wyszedł na jaw, straciłaby wszystko! W dodatku podczas okazania Julia wskaże Bartka jako tego, który dokonał napadu na bank! Policjanci będą niemal pewni, że to właśnie kochanek Matyldy na jej zlecenie porwał i najprawdopodobniej zabił dyrektora Diakowicza.

W wyniku prowadzonego śledztwa wyjdzie na jaw, że w dniu napadu w sejfie w oddziale łódzkiego parabanku znajdowało się wyjątkowo dużo pieniędzy - aż 4 miliony złotych. Czy to przypadek, że właśnie tego dnia ktoś postanowił obrabować bank? Kto wiedział o depozycie? Czy Marek Diakowicz naprawdę został zamordowany?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w sobotę 31 października o godzinie 20.25, kiedy to TVP1 rozpocznie emisję 9. odcinka 7. serii "Komisarza Aleksa".

Zdradzamy, że pełna podtekstów rozmowa Lucyny i Michała o fantazjowaniu na temat facetów, będzie miała swój ciąg dalszy w bardzo romantycznych okolicznościach...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Antoni Pawlicki | Magdalena Walach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje