Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1732
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Maciej Jachowski wraca na mały ekran po dwuletniej przerwie

W 10. odcinku 11. serii „Komisarza Aleksa” w jednej z ról pojawi się niewidziany na małym ekranie od dwóch lat Maciej Jachowski, czyli niezapomniany Ireneusz Podleśny z „M jak miłość” i Aleksander Jaworski z „Singielki”. Przystojnego aktora zobaczymy w roli menadżera zespołu rockowego, którego wokalistka zostanie brutalnie zamordowana po koncercie w klubie „Stary warsztat”...

W 10. odcinku 11. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 5 maja o godzinie 20.20) emerytka, która w środku nocy wyjdzie ze swym psem na spacer, zauważy leżące na ulicy ciało młodej kobiety. Okaże się, że to wokalistka zespołu rockowego, którego koncert odbył się kilka godzin wcześniej w pobliskim klubie.

Reklama

Wszystko wskazywać będzie na to, że Daria (Karolina Rzepa) to ofiara napadu rabunkowego... Górski (Krystian Wieczorek) i Gutek (Piotr Bondyra) dowiedzą się od menadżera grupy "Amok" - Artura Lisawy (w tej roli Maciej Jachowski), że kilka dni wcześniej dał dziewczynie sporą gotówkę oraz zdradził jej, że zamierza wyrzucić z zespołu wszystkich muzyków i zastąpić ich innymi.

- Nie czuli rocka i z każdym nagraniem było to coraz bardziej widoczne. Daria uważała podobnie i z tego, co wiem, dawała im to odczuć... Chyba się domyślali, że chcę ich wywalić - powie Artur Piotrowi, po czym wyzna mu, że na dniach jego podopieczna miała podpisać kontrakt na nagranie swej pierwszej płyty solowej.

Wkrótce wyjdzie na jaw, że wokalistki wcale nie zabił przypadkowy rabuś, ale ktoś z jej najbliższego otoczenia. Piotr i Gutek będą niemal pewni, że mordercą jest któryś z członków zespołu. Muzycy, którzy jako ostatni widzieli Darię żywą, zwrócą jednak uwagę policjantów na byłego chłopaka zamordowanej koleżanki, Matiego (Patryk Czerniejewski).

- Ćpał, dlatego go rzuciła. Ale on ją dalej nachodził, wydzwaniał, błagał, żeby wróciła. Był gotów na wszystko, byle tylko mieć na prochy - zezna gitarzysta Jacek (Paweł Izdebski).

Tymczasem Lucyna (Magdalena Walach) odkryje, że w dniu śmierci Daria przez prawie dwie godziny rozmawiała przez telefon z młodym producentem muzycznym. Policjantka skontaktuje się z Piorunem (Mateusz Jordan-Młodzianowski), a ten powie jej, że wokalistka miała zamiar w najbliższych dniach wyrzucić swego menadżera. Czy okaże się, że to Lisawa ją zabił?

Menadżer Artur Lisawa to druga rola, jaką Maciej Jachowski zagrał u boku komisarza Aleksa - w 2015 roku widzieliśmy go w 6. odcinku 7. serii serialu jako Wiktora Redlickiego.

Ostatni raz przystojny aktor pojawił się na małym ekranie dwa lata temu. W 2016 roku wcielił się w dziennikarza portalu "Warszawskie Smaki" w "Na noże" oraz w oficera ABW w jednym z odcinków "Ojca Mateusza".  

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje