Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1505
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bankiet a la Wolańska

Na planie "Komisarza Aleksa" realizowanego dla TVP 1 gościnnie pojawiła się Ewa Kasprzyk. W jednym z odcinków zagra właścicielkę restauracji podejrzaną o zabicie męża. Ale równie ciekawa jest przygoda, jaka spotkała aktorkę tuż przed zdjęciami.

W powstającym właśnie serialu kryminalnym Ewę Kasprzyk zobaczymy w roli Grażyny Chowaniec. Restauratorka będzie jedną z podejrzanych o zabójstwo jej męża, który jak się okaże, miał młodszą kochankę.

Reklama

Do Łodzi, gdzie rozgrywa się akcja "Komisarza Aleksa", aktorka dotarła późną nocą. Przyjechała prosto z rodzinnego Stargardu Szczecińskiego, w którym grała swój spektakl.

- Przy okazji postanowiono urządzić tam znowu jubileusz dwudziestopięciolecia mojej pracy artystycznej. Było bardzo wzruszająco i romantycznie, aż się popłakałam. A potem zaproszono mnie i moich gości na bankiet, na który nie dojechał organizator - wspomina ze śmiechem Kasprzyk.

- Siedzieliśmy w 30 osób przy pustym stole. Okazało się, że w barze jest tylko po jednej butelce wina czerwonego i białego. Ale wszyscy stanęli na wysokości zadania. Ktoś wyjął paluszki i powiedział, że zrobimy przyjęcie w stylu Wolańskiej z "Kogla mogla". Niektórzy myśleli, że ja specjalnie to zaaranżowałam.

Rzeczywiście skojarzenie ze sceną z filmu, w którym Ewa Kasprzyk znakomicie zagrała docentową, narzuca się samo. Cała ta sytuacja na tyle ją rozbawiła, że aktorka twierdzi, iż nie zapomni jubileuszowego bankietu do końca życia.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Ewa Kasprzyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje