Reklama

Kod genetyczny

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 121
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kod genetyczny": "Jest tutaj niemały ładunek erotyczny"

To nie jest wymyślona historia, lecz inspirowana prawdziwymi zdarzeniami. Ale nie będzie łatwo odróżnić prawdę od kreacji. Bo, czy na przykład bohaterka grana przez Karolinę Gruszkę, naprawdę żyła w trójkącie ze swoim partnerem i jego synem?

Głównym bohaterem nowego serialu produkcji TVN "Kod genetyczny" jest Tomasz Skowroński (w tej roli Adam Woronowicz).

Reklama

To wybitny genetyk z Instytutu Badań Kryminalistycznych, który po śmierci żony związał się z tajemniczą Izą Berger (Karolina Gruszka).

Ale to nie relacja z kobietą, tylko praca pochłania go najbardziej. Tomasz ma też obok siebie dorastającego syna Piotra (Maciej Musiałowski), z którym jest skonfliktowany.

Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy Piotr wdaje się w romans z partnerką swojego ojca.

Iza to fascynująca i pełna tajemnic kobieta. Nie znamy jej przeszłości, widać jednak, że Iza robi wszystko by od niej uciec.

Związuje się z Tomaszem, dla niej ten związek jest azylem, namiastką normalności, której bardzo poszukuje, dzięki niemu czuje się bezpieczna.

Szybko jednak okazuje się, że coś ukrywa, a jej intencje nie są jasne. Ma w sobie także mroczną stronę, która szuka tego co zakazane i niebezpieczne.

Wdaje się w namiętny romans z pasierbem i traci panowanie nad swoim życiem i uczuciami.

"Bardzo nam zależało na tym, żeby nie epatować seksualnością. Wydaje się, że temat serialu mógł pociągnąć za sobą mnóstwo scen erotycznych. Ale to nie jest film '365 dni'. Staraliśmy się pokazywać momenty intymności i namiętności w taki sposób, żeby budować napięcie, ale jak najmniej pokazywać. Wydaje mi się, że to się nam udało" - powiedziała PAP Life Gruszka.

Aktorka podkreśla, że tak naprawdę ten serial nie jest historią o miłości, ale o jej dojmującym braku.

W tej opowieści jest namiętność i potrzeba bliskości, ale bohaterzy nie potrafią być blisko siebie w sensie duchowym, ani ze sobą rozmawiać.

Jak zauważa Gruszka, w jej bohaterce jest emocjonalna pustka.

Premierę 8-odcinkowego serialu zaplanowano na 2 marca.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje