Reklama

Klub szalonych dziewic

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 428
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zdrada w ostatnim odcinku?

Ostatni odcinek "Klubu Szalonych Dziewic" przed nami - emisja już dziś o godzinie 21.30. Przez trzynaście tygodni mogliśmy śledzić losy bohaterek serialu i obserwować zmiany Szalonych Dziewic. I nie chodzi tutaj o zmiany w wyglądzie…

Szalone Dziewice przede wszystkim zmieniły swoje podejście do życia, dojrzały, rozwinęły się, nauczyły się ufać innym. Najlepiej przemianę widać na przykładzie Magdy i Darii.

Reklama

Ambitną dziennikarkę poznaliśmy, kiedy chciała się usamodzielnić, tak prywatnie, jak zawodowo. Teraz Magda jest redaktor naczelną nowego pisma, a jej życie prywatne powoli zaczyna się układać.

Miesiące samotności pomogły jej podjąć ważną decyzję - kobieta postanawia wrócić do Jana i założyć z nim rodzinę. Jednak po tym, jak odrzuciła oświadczyny ukochanego, powrót i ślub mogą nie być takie łatwe.

Daria, czyli szalona dziewica zajmująca się domem, podporządkowała swoje życie karierze męża. Rodzina zawsze była ważną częścią jej życia. W ciągu tygodni, kiedy mogliśmy śledzić jej losy, jasnowłosa matka-polka zaczęła pracować i więcej uwagi poświęcać własnym pragnieniom. Potrafi już też przeciwstawić się decyzjom Pawła.

W ostatnim odcinku pierwszej serii przekonamy się czy Daria potrafi zadbać nie tylko o swoje potrzeby zawodowe. Z kolei jej pozamałżeńska znajomość z Dawidem zacznie się robić coraz bardziej gorąca…. Koledzy z pracy, kiedy znajdą się w pustym mieszkaniu dadzą ponieść się erotycznej atmosferze, która towarzyszy im od początku znajomości.

Czy Daria zdradzi Pawła i czy Magda z Janem staną na ślubnym kobiercu? Dowiedz się, oglądając 13, ostatni odcinek "Klubu Szalonych Dziewic" we wtorek o 21:30 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje