Reklama

Klub szalonych dziewic

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 433
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kobiecy punkt widzenia

Przyjaźń, miłość, problemy z mężczyznami i kłopoty w pracy. Seks, odważny humor oraz... łzy wzruszenia. Tak życia młodych kobiet jeszcze w Polsce nie pokazywano.

Magda (Anna Dereszowska), Karolina (Anna Przybylska), Daria (Dominika Łakomska) i Joanna (Monika Buchowiec) znają się od 15 lat, wiedzą o sobie wszystko i zawsze mogą na siebie liczyć. Teraz są 30-latkami, wydawać by się więc mogło, że ich życie jest poukładane. Nic bardziej mylnego....

Reklama

Magda jest dziennikarką z szansami na awans, bardziej jednak zależy jej na dziecku. Niespodziewanie związek z Janem (Jacek Poniedziałek), który jest także jej szefem zaczyna się sypać. Magda wyprowadza się do przyjaciółki.

Życie Karoliny także dalekie jest od ideału. Właśnie dowiedziała się, że jest w ciąży, a ojcem dziecka jest dużo młodszy od niej Mikołaj (Kuba Wesołowski) ,z którym spędziła... trzy noce.

Daria jest szczęśliwą matką i żoną Pawła (Adam Woronowicz), jednak kiedy mąż postanowi przeprowadzić się z całą rodziną do Łomży, jej małżeństwo zawiśnie na włosku.

Z kolei Joanna jest wziętą panią mecenas i to praca jest dla niej najważniejsza. Twierdzi, że nie wierzy w miłość, bo po co, skoro i bez związku można mieć fajny seks. Wszystko zmieni się, kiedy pozna Marka (Szymon Bobrowski). Niestety, przez jej chorobliwą zazdrość ich związek będzie bardzo trudny.

Dziewczyny spotykają się w pubie "Stołówka", gdzie popijając ulubionego drinka - Szaloną Dziewicę - rozmawiają o swoich problemach, facetach i seksie. Casting na aktorki, które grają główne role trwał kilka miesięcy. Twórcom zależało bowiem, aby cała czwórka była bardzo naturalna i uzupełniała się. W końcu w serialu dziewczyny znają się od 15 lat i rozumieją bez słowa. Okazało się, że panie szybko nawiązały wspólny język:

"Największym,a jednocześnie najmilszym zaskoczeniem było dla nas to, że już podczas pierwszych zdjęć, między dziewczynami pojawiło się coś, co jest treścią "KSD" czyli prawdziwa "babska" przyjaźń" - mówią twórcy seriali.

Siłą serialu na pewno są żywe, a czasem nawet bardzo pikantne dialogi. W scenach, w których wszystkie cztery bohaterki są razem, reżyser często dawał aktorkom wolną rękę. Mogły zwyczajnie rozmawiać, śmiać się, czasem nawet nie wiedziały, że są filmowane. Dzięki temu dialogi są bardzo naturalne, iskrzą humorem i są pełne celnych ripost. Okazuje się, że najwięcej pomysłów miała Anna Przybylska: "Ona jest prawdziwym wulkanem energii" - mówi Monika Buchowiec.

Nie byłoby serialu o kobietach bez ich mężczyzn. Każdy z nich jest inny i każdy nieźle namiesza w życiu głównych bohaterek. Szymon Bobrowski śmiał się, że jego Marek ma ognisty temperament. "Już w drugim odcinku wywalimy z serialową Joanną drzwi razem z futryną." - śmieje się. W serialu zobaczymy także Annę Nowak-Ibisz. Zagra ona Edytę, właścicielkę "Stołówki". Aleksandra Nieśpielak wystąpi zaś w roli zaborczej redaktor naczelnej, która będzie chciała usidlić Jana.

Serial staruje już 2 marca.


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje