Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Znowu razem czy... ciągle razem?

Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", znowu spotyka się z Mariuszem Trelińskim! Ta wiadomość od kilku dni lotem błyskawicy obiega stołeczne salony...

Edyta Herbuś nigdy nie potwierdziła oficjalnie, że rozstała się z Mariuszem Trelińskim. Wszystko wskazuje na to, że nie zrobiła tego, bo wcale się z nim nie rozstała!

Reklama

To z pewnością najbardziej elektryzująca wiadomość ostatnich dni - oni znów są razem, a może ciągle są razem... Edyta Herbuś i Mariusz Treliński dobrze wiedzą, jak wzbudzić zainteresowanie mediów. Najpierw, w ubiegłą sobotę, spędzili ze sobą mnóstwo czasu na bankiecie po gali finałowej Miss Polonia 2012, potem, w poniedziałkowy wieczór, przyszli trzymając się za ręce na premierę "Ożenku" do stołecznego Teatru Studio!

Ich pojawienie się razem aż na dwóch imprezach w ciągu zaledwie trzech dni wywołało ogromne poruszenie i mnóstwo... pytań. Czy śliczna aktorka i tancerka oraz ceniony reżyser tylko udawali, że zerwali ze sobą, by zmylić paparazzi, czy może rozstali się i doszli do wniosku, że było to błędem? Czy łączące ich uczucie nigdy nie wygasło, czy może właśnie narodziło się na nowo? Czy Edyta i Mariusz naprawdę znowu są razem, czy może postanowili zadrwić sobie z plotkarzy?

Nie należy się spodziewać, że Edyta kiedykolwiek odpowie na te pytania, bo znana jest z tego, że nie komentuje publicznie swego prywatnego życia. Faktem jednak jest, że u boku Mariusza wygląda na bardzo szczęśliwą...

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje