Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10234
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To ona ogłosi nazwisko najpiękniejszej Polki!

Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", będzie gospodynią gali Miss Polonia 2013. To właśnie Edyta ogłosi nazwisko dziewczyny, która zasiądzie na tronie zarezerwowanym dla najpiękniejszej Polki!

Podczas finałowej gali Miss Polonia 2013, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, na scenie królować będą najładniejsze polskie dziewczyny i... Edyta Herbuś. Aktorka i tancerka zaprezentuje 20 finalistek i jako pierwsza pogratuluje korony nowej Miss wybranej przez publiczność i jurorów, wśród których zasiadać będzie m.in. inna gwiazda znana z "Klanu" - Jacek Rozenek, czyli serialowy Rafał Kozień.

Reklama

- Spotkanie na jednej scenie z dwudziestoma najpiękniejszymi Polkami traktuję jak ogromne wyzwanie - mówiła Edyta Herbuś na konferencji prasowej Miss Polonia 2013.

Dowiedzieliśmy się, że Edytę specjalnie na tę okazję ubierze Maciej Zień. Podobno serialowa Marta Orłowska z "Klanu" zaprezentuje się na scenie aż w trzech sukienkach zaprojektowanych przez ulubionego kreatora gwiazd.

Prowadzenie wielkich imprez to dla Edyty nie pierwszyzna. Przypomnijmy, że świetnie sprawdziła się jakiś czas temu w roli gospodyni jednego z koncertów festiwalu Top-Trendy w Sopocie, kiedy to swobodą, elegancją i urokiem przyćmiła samą Kasię Cichopek, czyli Kingę Zduńską z "M jak miłość"!

- Mam tremę przed występem na gali Miss Polonia, ale nie jest to trema paraliżująca - śmiała się Edyta podczas spotkania z dziennikarzami, dodając skromnie, że nie ona przecież będzie tego wieczoru najważniejszą osobą na scenie.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje