Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spór o skarpetki

Oli (Kaja Paschalska) i Norbertowi (Kuba Świderski) do tego stopnia spodoba się wspólne mieszkanie, że przekonają Krystynę i Pawła Lubiczów (Agnieszka Kotulanka), by młody Piątkowski mógł zostać u nich już na stałe!

Przypomnijmy, że Norbert miał zamieszkać u Lubiczów tylko tymczasowo. Młodym jednak ta sytuacja bardzo przypadła do gustu. Rodzice Oli też jakby przyzwyczaili się do obecności w domu chłopaka córki. Choć dla Pawła to wciąż "obcy w domu".

Reklama

Zdradzamy, że w 1985. odcinku "Klanu" (emisja w środę 15 grudnia) zakochanym uda się uzyskać zgodę Lubiczów na to, by Norbert mógł zostać pod ich dachem na stałe.

Oczywiście nie obejdzie się bez komplikacji. Już następnego dnia rano Paweł zacznie marudzić, że chłopak Olki... wiesza na grzejniku swoje uprane skarpetki. Jego zdaniem "pan Norbert" zaczyna wprowadzać w jego domu swoje porządki.

Z kolei Piątkowski uzna, że ojciec Oli uważa go za intruza. Jednak przeniesienie się razem do Krystyny Piątkowskiej (Hanna Bieniuszewicz), matki Norberta, wyda się młodym jeszcze gorszym rozwiązaniem.

Dodajmy, że Piątkowska będzie próbowała różnych sposobów, aby nakłonić swojego kochanego synka do powrotu do domu. Spotka się nawet w kafejce z Krystyną Lubicz w nadziei, że utworzą w tej sprawie wspólny front. Jednak okaże się, że nie może na nią liczyć w tej kwestii.

- Dzieci są dorosłe, niech same decydują - oznajmi Piątkowskiej Lubiczowa.

Na marginesie dodajmy, że Krystyna Lubicz dojdzie do wniosku, że jeśli Ola zwiąże się z Norbertem, to całe życie będzie między matką a synem.

Czy Norbert kiedykolwiek zdoła się uwolnić od nadopiekuńczej mamuśki?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje