Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9901
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Poznajcie nowego adoratora Grażynki!

W życiu Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), czyli wdowy po Ryśku Lubiczu (Piotr Cyrwus), pojawi się nowy mężczyzna. Taksówkarz Mirek (Marek Richter) będzie nią oczarowany od pierwszego spotkania. Poznaj szczegóły!

Zdradzamy, że Marek Richter po raz pierwszy pojawi się w 2299. odcinku "Klanu" (emisja w środę 23 maja). To właśnie wtedy Grażynka i jej dzieci - Bożenka (Agnieszka Kaczorowska), Maciek (Piotr Swend) i Kasia (Julia Królikowska) - będą mieli okazję po raz pierwszy spotkać się z Mirkiem, który okaże się kolegą Mariusza (Mariusz Krzemiński).

Reklama

Grażynka, która niedawno została właścicielką nowego auta, wybierze się ze swoimi dziećmi na piknik nad Wisłę. Niestety, w drodze powrotnej samochód odmówi posłuszeństwa. Wdowa natychmiast zadzwoni po pomoc i radę do Mariusza, który przez radiotaxi namierzy w okolicach Grażynki swojego kolegę Mirka. Ten pojedzie sprawdzić, co z jej autem. Jakież będzie jego zdziwienie, gdy okaże się, iż Lubiczowa po prostu zapomniała... zatankować!

- Dopiero kupiłam ten samochód i pewnie dlatego... - wyjaśni zawstydzona Grażynka. - Nie ogarniam jeszcze wszystkiego.

- Bo to nie na pani głowę - stwierdzi dobrodusznie Mirek. - Zawsze uważałem, że kobieta powinna tylko wsiąść do samochodu i jechać... A o sprawność jej wozu powinien
troszczyć się jej mąż. Albo inny mężczyzna.

W czasie rozmowy z sympatycznym Mirkiem Grażynka dowie się, że mężczyzna znał Ryszarda. W końcu kiedyś pracowali w tej samej korporacji. Mirek wyzna, że dwa lata wcześniej stracił żonę.

- Nie raz z Ryśkiem żartowaliśmy, że mamy najlepsze żony - opowie. - Moja Ania też była pielęgniarką i miała dużo serca dla innych...

Dodajmy, że Grażynka już od pierwszego spotkania wpadnie w oko Mirkowi.  Od tej pory poczciwy taksówkarz wciąż będzie wypytywał o nią Mariusza. Aż w końcu odważy się zaprosić ją na kawę i na obiad.

Czy Mirek zastąpi nieodżałowanego Ryśka w sercu Grażynki?


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje