Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 7085
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pieniądze nie są najważniejsze!

Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z Klanu", spędziła na planie popularnej telenoweli niemal połowę swojego życia!

- Nie liczę pieniędzy, bo praktycznie w ogóle nie mam z nimi styczności. Mieszkam z rodzicami i nie muszę utrzymywać się sama, więc tak naprawdę nie poznałam jeszcze prawdziwej wartości pieniądza - mówiła, gdy była jeszcze nastolatką.

Reklama

Dziś Kaja prowadzi już samodzielne życie i wie, jak trudno jest mądrze gospodarować się zarobionymi pieniędzmi, ale ciągle uważa, że nie pieniądze są w życiu najważniejsze.

- Wydaje mi się, że - choć pieniądze szczęścia nie dają - na pewno ułatwiają życie. Są potrzebne, bo trzeba jakoś żyć, ale nie są najważniejsze. Najważniejsze jest, by cieszyć się z tego, co się ma i ciągle chcieć uczyć się czegoś nowego.

Kaja stara się żyć jak każda inna dziewczyna w jej wieku. Czy podoba się jej świat, który ją otacza?

- Ma wiele minusów, ale ma też sporo plusów. Nie podoba mi się wszechobecna zawiść, brak tolerancji, razi mnie zabójcze tempo życia. Jeśli jednak ma się wokół siebie fajnych ludzi, świat wydaje się piękny - twierdzi.

Aktorka cieszy się, że ma w swoim otoczeniu wielu przyjaznych jej, sympatycznych znajomych. Żałuje, że nie może im poświęcać tyle czasu, ile by chciała.

- Lubię mieć obok siebie kogoś, z kim mogę szczerze porozmawiać, komu mogę zwierzyć się ze swoich problemów, w kim mogę mieć oparcie. Bez przyjaciół byłoby mi bardzo trudno żyć.

W ŚwiecieSeriali.pl często piszemy o "Klanie". Zarejestruj się w serwisie i dodaj ten serial do ulubionych, a powiadomimy Cię o nowych wydarzeniach z nim związanych.

Dowiedz się więcej na temat: Kaja Paschalska | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje