Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8769
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ola Lubicz będzie miała nowego szefa!

Po powrocie z urlopu Ola Lubicz (Kaja Paschalska) dowie się, że ma nowego szefa. Tomasz, w roli którego zobaczymy Pawła Audykowskiego, już na dzień dobry zapowie, że w sądzie planowane są redukcje etatów. Sprawdź szczegóły!


Reklama

Zdradzamy, że nowego szefa Oli po raz pierwszy zobaczymy w 2458. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja we wrześniu br.). Na Lubiczównę nie bez kozery padnie blady strach.

Przestraszy się, że jako świeża pracownica jest pierwsza do zwolnienia. - Bez dorobku, bez doświadczenia, bez pozycji... idealny materiał do odstrzału - pożali się Olka swojemu narzeczonemu Rafałowi (Marcin Kwaśny).

Okaże się jednak, że jej obawy były zupełnie niepotrzebne. - Stawiam na młodych, więc proszę się nie martwić o brak pracy - powie jej Tomasz w rozmowie w cztery oczy.

Jak relacje z nowym szefem wpłyną na związek Lubiczówny z Woźniackim? Bo nie da się ukryć, że Tomasz bardzo Olkę polubi, czego dowodem będzie powierzenie jej do samodzielnego prowadzenia wyjątkowo trudnej sprawy.

Sytuacja uczuciowa córki Krystyny (Agnieszka Kotulanka) i Pawła (Tomasz Stockinger) po raz kolejny się skomplikuje, tym bardziej że wyjdzie na jaw, iż poprzedni narzeczony Norbert Piątkowski (Kuba Świderski) wcale nie wykreślił jej jeszcze ze swojego życia...    

 

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Kaja Paschalska | Paweł Audykowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje