Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9142
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lubiczówny w... więzieniu!

Po wakacjach Agnieszka Lubicz (Paulina Holtz) i jej młodsza siostra Ola (Kaja Paschalska) znajdą się za... kratkami. Czyżby coś przeskrobały?

Wiernych fanów sagi rodu Lubiczów od razu uspokajamy: nie, córki Krystyny (Agnieszka Kotulanka) i Pawła (Tomasz Stockinger), nie popełniły żadnego przestępstwa.

Reklama

Jeśli niczego nie przeskrobały, to co w takim razie będą robiły w więzieniu? Każda z nich uda się do zakładu karnego w innym celu. Agnieszka dostanie list od Mirona (Mariusz Zaniewski), ojca swojej córeczki Zosi (Amelia Malesa), który przypomni jej o widzeniu. Chcąc nie chcąc, będzie musiała odwiedzić go za kratkami. Co ciekawe, w czasie tej wizyty Miron zapyta ją nawet o Olę. Agnieszka przyzna, że młodsza siostra właśnie obroniła tytuł magistra i szuka pracy.

I właśnie w poszukiwaniu pracy Olka spotka się z naczelnikiem zakładu karnego (Mirosław Kowalczyk). Postanowi bowiem zatrudnić się jako resocjalizator więzienny. Odniesie wrażenie, że urzędnik stara się zniechęcić ją do tego zajęcia, podobnie jak Krystyna i Norbert (Kuba Świderski).

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Paulina Holtz | Kaja Paschalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje