Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10099
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Lubiczowie wrócili na plan!

Po wakacyjnej przerwie ekipa telenoweli "Klan" wróciła do pracy na planie! W czwartek rozpoczęły się zdjęcia do 16. sezonu popularnego serialu TVP 1. Poznaj szczegóły!Lata płyną, serialowe dzieci dorastają, a saga rodu Lubiczów bije kolejne rekordy popularności i długości emisji w historii polskiej telewizji. Przypomnijmy, że "Klan" to obecnie najstarsza produkowana telenowela w Polsce. Pierwszy odcinek widzowie zobaczyli 22 września 1997 roku. A 16. sezon "Klanu" startuje w poniedziałek 3 września. Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 17.50 w TVP 1.

Awans, wnuk i kłopoty ze ślubem

Reklama

Co wydarzy się w serialowym życiu Lubiczów w premierowych odcinkach?

Krystynę Lubicz (Agnieszka Kotulanka) czeka niespodziewany awans na uczelni. W prywatnym życiu pani naukowiec i jej męża doktora Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger) pojawią się pierwsze poważne problemy z dorastającym synem Pawełkiem (Szymon Kanownik).

Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) i Jerzy Chojniccy (Andrzej Grabarczyk) ponownie zostaną dziadkami. Niestety, będą mieli uzasadnione obawy, że Wanda (Teresa Stępień-Nowicka), wścibska teściowa ich syna Michała (Daniel Zawadzki), utrudni im kontakt z nowo narodzonym wnukiem Stefankiem (Janusz Jakubczak).

Bożenka Lubicz (Agnieszka Kaczorowska) dostanie się na studia na Akademię Wychowania Fizycznego, a jej chłopak Miłosz Kazuń (Konrad Darocha) zostanie asystenem reżysera. Natomiast na drodze do szczęścia jej brata Maćka (Piotr Swend) i Martynki (Natalia Antoszczak) pojawią się poważne przeszkody. Urzędnik USC (Ireneusz Kaskiewicz) poinformuje ich, że  - w świetle polskiego prawa - osoba dotknięta chorobą psychiczną lub niepełnosprawnością intelektualną nie może zawrzeć małżeństwa - chyba, że sąd wyrazi na to zgodę. Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) okaże się optymistką.

- Wierzę, że uda się przekonać sąd do wydania zgody na ślub Maćka i Martyny - stwierdzi podczas rodzinnego spotkania wdowa po Ryszardzie Lubiczu (Piotr Cyrwus).

 Szkocja, zaginięcie i... handel żywym towarem

Anna (Joanna Żółkowska) wpadnie w rozpacz z powodu wyjazdu swojego wychowanka Błażeja (Maciej Chorzelski) na studia do Szkocji. Bolek (Krzysztof Janczar) niespodziewanie zaginie bez śladu. Feliks (Jan Piechociński) oznajmi Monice (Iza Trojanowska), że zamierza zająć się... handlem żywym towarem. W rzeczywistości planuje zarabiać na transferach zawodników. Ola (Kaja Paschalska) i Norbert (Kuba Świderski) będą mieli powód do świętowania. Jaki? Piątkowski zostanie magistrem! Tak przynajmniej powie ukochanej...

Warto dodać, że w sezonie wiosennym "Klan" po raz kolejny pokonał konkurencję - miał wyższą oglądalność niż emitowana w tym samym czasie "Pierwsza miłość" w Polsacie i "Julia" w TVN.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje