Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9885
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lubiczowie po raz 9. wśród najlepszych z najlepszych!

"Klan", który już od ponad 16 lat przyciąga codziennie przed telewizory miliony widzów, pobił kolejny rekord! Po raz dziewiąty znalazł się wśród najlepszych polskich seriali nominowanych do Telekamery "Tele Tygodnia"...Swą pierwszą nominację do Telekamery "Klan" wyróżniony został już po kilku miesiącach emisji. W 1999 roku, podczas uroczystej gali wieńczącej 2. edycję Telekamer, ekipa i gwiazdy nowej wtedy telenoweli mieli mnóstwo powodów do dumy - "Klan" okrzyknięty został Serialem Roku, a Agnieszka Kotulanka i Tomasz Stockinger, czyli Krystyna i Paweł Lubiczowie, odebrali statuetki dla Aktorki i Aktora Roku. Także 12 miesięcy później "Klan" pozostawił daleko w tyle wszystkich konkurentów i ponownie otrzymał Telekamerę "Tele Tygodnia".

Reklama

W ciągu kolejnych lat "Klan" nominowany był do zaszczytnego tytułu najlepszego polskiego serialu jeszcze 6 razy. W miniony poniedziałek, gdy Redakcja "Tele Tygodnia" po raz 16. ogłosiła listę nominacji do "Telekamer", okazało się, że telewizyjna saga rodu Lubiczów wciąż znajduje się w czołówce najchętniej oglądanych produkcji telewizyjnych w Polsce i znowu ma szansę na otrzymanie prestiżowej nagrody.

Gdyby "Klan" uznany został  w tym roku za Serial Codzienny Roku, dołączyłby do grona trzykrotnych laureatów "Telekamer", co oznacza, że za rok - podczas 17. gali - jego twórcy odebraliby Złotą Telekamerę "Tele Tygodnia". O tym, czy tak się stanie, zadecydują widzowie, którzy do 28 lutego wysyłać mogą głosy na swoich ulubieńców. Aby zagłosować na "Klan", wystarczy wysłać SMS-a o treści TK.C2 na numer 7265.

Przypomnijmy, że ostatni raz szansę na zdobycie "Telekamery" "Klan" miał dwa lata temu. W 2011 roku do nagrody nominowana była także Barbara Bursztynowicz, czyli serialowa Elżbieta Chojnicka.

Czy w tym roku spełni się marzenie twórców "Klanu"? Czy sięgną po raz trzeci po najbardziej prestiżową polską nagrodę telewizyjną? Odpowiedzi na te pytania padną 11 marca, kiedy to oficjalnie ogłoszona zostanie lista tegorocznych zwycięzców plebiscytu "Tele Tygodnia".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama