Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10256
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kwiaty dla Babci i Dziadka

Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński zostali Babcią i Dziadkiem Roku 2010. To zaszczytne wyróżnienie wręczono im w środę, 19 stycznia, podczas Gali "Kwiaty dla Babci i Dziadka". Gratulujemy!

Ubiegły rok był dla Haliny Rowickiej (Halszka z "Plebanii") i Krzysztofa Kalczyńskiego (pułkownik Edward Tyczyński z "Klanu") szczególny. Zostali dziadkami! Najpierw wnuka "podarowała" im córka Anna, potem syn Filip.

Reklama

- Nasza radość była ogromna, bo muszę przyznać, że nie mogliśmy się już doczekać na wnuczęta - mówi pani Halina.

Państwo Kalczyńscy są razem już prawie 40 lat! Poznali się na obozie studenckim w Olsztynku. On - instruktor, ona - studentka pierwszego roku od razu wpadli sobie w oko. Pani Halina uznała jednak, że nie ma szans u przystojnego aktora i nawet nie próbowała zwrócić jego uwagi na siebie.

Na szczęście nie musiała, bo pan Krzysztof po prostu zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Po powrocie do Warszawy odnalazł ją w szkole teatralnej i zaprosił na imprezę. Oświadczył się w trakcie... pierwszego wspólnego tańca.

- Pobraliśmy się zaraz po tym, jak Halinka skończyła studia - wspomina Krzysztof Kalczyński.

Państwo Kalczyńscy doczekali się trójki wspaniałych dzieci: Anny (jest dziennikarką w TVN 24), Filipa (jest prezenterem telewizyjnym) i Marii (zamierza zostać aktorką). W tym roku po raz pierwszy obchodzić będą Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Podczas Gali "Kwiaty dla Babci i Dziadka" mieli okazję podzielić się doświadczeniami z babciami i dziadkami z nieco dłuższym "stażem". Uroczystość uświetnili bowiem swoim udziałem laureaci wyróżnienia "Babcia i Dziadek Roku" z lat poprzednich: Anna Seniuk ("Egzamin z życia"), Teresa Lipowska ("M jak miłość"), Witold Pyrkosz ("M jak miłość") i Ewa Ziętek ("Złotopolscy").

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje