Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9391
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kogo wybierze Norbert?

Według psychiatry pani Piątkowska (Hanna Bieniuszewicz) jest w coraz lepszym stanie i może wyjść do domu. Ale pod jednym warunkiem: nie może mieszkać sama...

Zdradzamy, że w 2059. odcinku "Klanu" (emisja we wtorek 29 marca) Norbert odwiedzi w klinice Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger), czyli ojca swojej dziewczyny Oli (Kaja Paschalska). W szczerej rozmowie uczciwie przyzna, że musi wybierać między chorą matką a Lubiczówną, którą bardzo kocha.

Reklama

Lubicz w trosce o przyszłość związku swojej młodszej latorośli postanowi spotkać z ojcem Norberta (Michał Kula). Nigdy go nie lubił na studiach, ale zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba pomóc Norbertowi. Może wspólnie z jego ojcem znajdą wyjście z sytuacji?

Niestety, okaże się, że Piątkowski nie poczuwa się do obowiązku, żeby pomóc synowi w opiece nad chorą matką. Los byłej żony w ogóle go nie obchodzi!

Tymczasem Norbert oświadczy Oli, że musi przenieść się do matki.

- Jak tylko stan zdrowia mamy się poprawi, wrócę do Ciebie! - obieca dziewczynie.

Ola nie bardzo będzie chciała w to uwierzyć i zaproponuje, że przeniesie się razem z nim. Lecz Norbert się nie zgodzi na to...

Czy przeprowadzka Norberta do matki oznacza definitywny koniec jego związku z Olą Lubicz?

Nie możesz się doczekać emisji kolejnego odcinka "Klanu"? Przeczytaj streszczenia przyszłych odcinków w ŚwiecieSeriali.pl.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje