Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9884
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Zyta straci dziecko! Jej córeczka umrze w czasie porodu...

- Wracam do Michała - powie Zyta (Magdalena Stam) rodzicom i choć ci zaczną ją przekonywać, że powinna zostać u nich, nie zmieni zdania. Niestety, gdy tylko przekroczy próg mieszkania, źle się poczuje...


Reklama

Wezwany przez Zytę na pomoc ojciec odwiezie ciężarną córkę do szpitala. Ani on, ani matka Chojnickiej nie będą w stanie opanować zdenerwowania, widząc, że Zyta zwija się z bólu. Wpadną w panikę, ale na szczęście uda się im dotrzeć na porodówkę, zanim ich córka zacznie rodzić.

- Strasznie mnie boli - zdąży tylko powiedzieć pielęgniarce Zyta, po czym straci przytomność.

Tymczasem Elżbieta (Barbara Bursztynowicz), powiadomiona przez Tyczyńskich o tym, co się stało, będzie usiłowała skontaktować się z Michałem (Daniel Zawadzki). W końcu uda się jej dodzwonić do syna. Powie mu, że Zyta zaczyna właśnie rodzić, a on wsiądzie do samochodu i pojedzie do szpitala. Kiedy wbiegnie na porodówkę, zobaczy rodziców żony i od razu wyczuje, że coś jest nie w porządku.

- Co... co z Zytą? Co się stało? - zapyta zdenerwowany.

Matka Zyty podejdzie do niego i szlochając złapie go za ramiona.

- Pocięli ją! A dziecko... Nie żyje! - powie nie przestając płakać.

W oczach Michała, który w jednej chwili zrozumie, że stracił córeczkę, pojawią się łzy. Z rozpaczy nie będzie w stanie wykrztusić z siebie ani jednego słowa.

Okaże się, że dziecko udusiło się podczas porodu pępowiną, ale gdyby w porę zrobiono Zycie cesarskie cięcie, miałoby szansę przeżyć. Gdyby Michał był w domu, kiedy Zyta poczuła pierwsze bóle, być może ich córeczka nie umarłaby podczas porodu...

Kilka dni później, podczas odwiedzin w szpitalu, Zyta poprosi Michała, by dowiedział się, co trzeba zrobić, by mogła pochować córeczkę na normalnym cmentarzu. Chojnicki obieca żonie, że wszystkim się zajmie i że zdążą z pogrzebem przed świętem zmarłych.

Na emisję dramatycznego odcinka "Klanu", w którym Zyta i Michał stracą dziecko, TVP1 zaprasza już dziś - 23 października - o godzinie 17.55.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje