Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10237
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Z jakich wakacji z krzykiem uciekłaby Anna Powierza?

"Nie wyobrażam sobie, żebym pojechała na wakacje i zaległa na plaży" - mówi PAP Life Anna Powierza. "Na takim urlopie wytrzymałabym dwa dni i uciekła z krzykiem" - dodaje. Aktorka znana z serialu "Klan" woli zwiedzanie i aktywny wypoczynek - wówczas wraca wypoczęta.

Anna Powierza wakacje ma dopiero przed sobą. "Jeszcze nie wiem, kiedy i gdzie udam się na wypoczynek, więc to będzie raczej spontaniczna decyzja" - mówi aktorka.

Reklama

Powierza, której pasją jest jazda konna, przyznaje, że jest zwolenniczką aktywnego wypoczynku i nie widzi siebie leżącej na plaży z książką.

"Nie wyobrażam sobie, żebym pojechała na wakacje i zaległa gdzieś nad basenem albo na plaży. Na takich wakacjach wytrzymałabym dwa dni i uciekła z krzykiem! Moje wakacje muszą być aktywne i muszą być pełne wyzwań, inaczej nikt nie jest w stanie ze mną wytrzymać (śmiech). Kocham podróżować, kocham zwiedzać, wspinać się, spadać, robić cokolwiek. Takie są moje idealne wakacje. Im bardziej się na nich męczę, tym bardziej jestem szczęśliwa i wypoczęta, kiedy wracam" - opowiada.

Wakacje to też czas na zaprezentowanie letnich kreacji. Czego w tym sezonie nie może zabraknąć w szafie Powierzy? "Dostałam obłędnego szału na punkcie białych bluzek. Mam ich już kilka, ale myślę, że na nich nie poprzestanę" - zapowiada serialowa Czesia i dodaje, że w ogóle biała jedwabna bluzka wydaje jej się być podstawą każdej garderoby.

I choć aktorka uwielbia wzory i kolory przyznaje, że lepiej wygląda w stonowanych stylizacjach. "Mam szaleństwo w sercu i w marzeniach, ale modowo raczej tego nie wykorzystuję" - kwituje.

swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje