Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9231
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Tomasz Stockinger wciąż jest do wzięcia?

Tomasz Stockinger, czyli doktor Paweł Lubicz z „Klanu”, powiedział kilka miesięcy temu, że odpoczywa od miłości i związków, ale gdy dopadnie go uczucie, nie będzie się przed nim bronił. Czy kobieta, u boku której był niedawno widziany, skradła jego serce?


Reklama

Tomasz Stockinger nigdy nie krył, że miłość to cudowne uczucie i że uwielbia być... zakochany.

- Każdy z nas potrzebuje miłości - powiedział w wywiadzie, a pytany o to, czy rozgląda się za kobietą, która wypełniłaby pustkę w jego sercu powstałą po rozstaniu z poprzednią partnerką, oświadczył, że świetnie się czuje jako singiel i nie zamierza szukać miłości na siłę.

- Nie mam czasu na randki, nie odczuwam samotności, co nie oznacza, że nie chciałbym zakochać się jeszcze raz - stwierdził.

Niedawno Tomasz Stockinger pojawił się w towarzystwie ślicznej dziewczyny na premierze w Teatrze Kamienica. Ci, którzy widzieli ich razem, twierdzą, że wyglądali na oczarowanych sobą i sprawiali wrażenie, że łączy ich coś znacznie poważniejszego niż tylko przyjaźń.

Plotkarskie pisma i portale od razu odkryły, że kobieta, z którą serialowy Paweł Lubicz z "Klanu" przyszedł do teatru, to pani Sandra - była ukochana... Marka Włodarczyka, czyli niezapomnianego komisarza Zawady z "Kryminalnych".

Tomasz Stockinger początkowo nie zamierzał komentować prasowych doniesień na temat swego rzekomego związku z Sandrą, ale przyciśnięty do muru przez jeden z tabloidów, kategorycznie zaprzeczył, że związał się z 23-letnią studentką.

- Nie jestem zakochany! Człowiek nawet nie może pójść ze znajomą kobietą do teatru, bo już mu przypisują romans... - powiedział.

Okazało się, że Sandra jest córką dobrych znajomych Tomasza Stockingera. Na ich prośbę przygotowywał ją kilka lat temu do egzaminów wstępnych do Warszawskiej Szkoły Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. W dodatku to on poznał ją z Markiem Włodarczykiem!

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Stockinger, wbrew prasowym doniesieniom, wciąż jest singlem!

Dowiedz się więcej na temat: „Klan”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje