Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10225
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Tomasz Stockinger przeszedł poważną operację! Powoli wraca do zdrowia...

​Tomasz Stockinger, czyli doktor Paweł Lubicz z "Klanu", kilka tygodni przed swoimi 65. urodzinami (świętował je w niedzielę 24 lutego) trafił do szpitala z powikłaniami po zapaleniu płuc. Dopiero teraz wyszło na jaw, że u aktora zdiagnozowano poważną wadę serca, której korekta wymagała operacji!

Jak informuje "Życie na gorąco", Tomasz Stockinger na początku lutego trafił do kliniki kardiologicznej w Aninie, a lekarze zawyrokowali, że musi zostać poddany operacji naprawy zastawki serca! Aktor jest już po zabiegu i z każdym dniem czuje się coraz lepiej. Przez pewien czas nie wróci na plan "Klanu", ale gdy tylko pozwoli mu na to samopoczucie, zacznie ponownie wcielać się w Pawła Lubicza.

Reklama

O tym, że Tomasz Stockinger jest chory, poinformował media syn aktora, Robert. To właśnie on reprezentował swego sławnego ojca na premierze filmu "365 dni", w którym serialowy doktor Lubicz wcielił się w ojca głównej bohaterki.

- Tata choruje, ale nie będę wchodził w szczegóły - powiedział Robert Stockinger dziennikarzom.

Właśnie wyszło na jaw, że gwiazdor "Klanu" przeszedł kilka tygodni temu dość groźne zapalenie płuc, które - choć zostało wyleczone - pozostawiło po sobie skutek uboczny w postaci lekkiej niewydolności serca. Gdy Tomasz Stockinger zgłosił się na rutynowe badania kontrolne, lekarz, który je przeprowadzał, odkrył, że aktor ma wadę zastawkową serca i zalecił jak najszybszą konsultację ze specjalistą. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama