Klan
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13343
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Klan": Tadeuszowi Chudeckiemu znów świetnie się powodzi! Dostaje rolę za rolą...

Tadeusz Chudecki, który niedawno dołączył do obsady "Klanu" i w najdłużej emitowanej polskiej telenoweli wciela się w doktora Gustawa Kowalskiego, ma kolejny powód do zadowolenia. Właśnie dostał główną rolę w nowym serialu codziennym Nowa TV "48h. Zaginieni"! A jeszcze niedawno narzekał, że nie ma za co żyć!

Dramatyczny apel aktora

Kilka miesięcy temu Tadeusz Chudecki opublikował w mediach społecznościowych dramatyczny wpis. Poskarżył się fanom, że rząd w ogóle nie wspiera artystów, którzy z powodu pandemii stracili możliwość zarabiania na życie.

- Nie otrzymałem od państwa żadnego wsparcia. I tak jest z tysiącami artystów. Jeżeli nie jesteście w stanie znaleźć sposobu na to, abyśmy mogli wrócić do pracy, to przynajmniej oddajcie część tego, co włożyliśmy do budżetu - napisał na Facebooku.

Internauci wylali na aktora wiadra pomyj i poradzili mu, żeby wziął się do "normalnej" pracy, zamiast narzekać na swój los. Wśród posad, jakie proponowano bezrobotnemu gwiazdorowi, były m.in. "dziadek" klozetowy w publicznym szalecie, macacz kur w PGRze czy sprzedawca okularów na bazarach. Tadeusz Chudecki uznał wtedy za stosowne sprostować swoją wypowiedź... Zapewnił, że nie przymiera głodem i bankructwo raczej mu nie grozi.

Reklama

Wkrótce potem aktor dostał rolę w "Klanie" -  w sezonie 2020/2021 wcielał się w dawnego znajomego Tadeusza Koziełły-Kozłowskiego (śp. Andrzej Strzelecki) i Anny Surmacz (Joanna Żółkowska), czyli pediatrę i alergologa doktora Gustawa Kowalskiego.

"Korona królów": Tragedia Tadeusza Chudeckiego! Został bez środków do życia 

Nadzieja na lepsze jutro

Dzięki twórcom "Klanu" niespodziewanie nad głową Tadeusza Chudeckiego znów zaświeciło słońce i - wszystko na to wskazuje - szczęście jeszcze długo będzie mu sprzyjać, bo właśnie rozpoczął pracę na planie nowej produkcji Nowa TV.

"48h. Zaginieni" - serial, w którym Tadeusz Chudecki gra szefa grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych - trafi na antenę Nowa TV po wakacjach i będzie emitowany... codziennie od poniedziałku do piątku.

Jak się dowiedzieliśmy, powstanie aż osiemdziesiąt 44-minutowych odcinków, a każdy z nich będzie zamkniętą historią. Obok Tadeusza Chudeckiego na ekranie zobaczymy Magdalenę Smalarę, Joannę Krupińską, Andrzeja Hausnera, Pawła Iwanickiego, Bartosza Wagę, Tomasza Okarmusa i Piotra Niemczyka.

Tadeusz Chudecki z pewnością przez kilka najbliższych miesięcy nie będzie już musiał rozglądać się za nową pracą, by zarobić na utrzymanie.  

Tadeusz Chudecki nie musi się już bać o przyszłość? 

Julia Wieniawa odsłania opalone ciało nad polskim morzem. Fani: "ideał kobiety"

Źródło: AIM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy