Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8594
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Romantyczne zaręczyny!

Jacek (Tomasz Bednarek) wreszcie zdecyduje się poprosić Paulinę (Natalia Rewieńska), by wyszła za niego za mąż. Oświadczy się ukochanej i usłyszy od niej upragnione "tak".

W 3455. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w poniedziałek 25 marca o godzinie 18.00) Jacek dojdzie do wniosku, że nie wyobraża już sobie swojego życia bez Pauliny i postanowi poprosić dziewczynę, by została jego żoną. Uzna, że musi to zrobić przed powrotem dzieci i matki z Ciechocinka...

Reklama

Po przyjściu z pracy do domu Borecki wyzna Paulinie, że ledwo żyje, a ona zasugeruje mu, żeby położył się wcześniej niż zwykle.

- Wypoczniesz porządnie. Jak wrócą dzieciaki, możesz długo czekać na okazję - zażartuje.

- Ja jeszcze posiedzę... Może poczytam albo obejrzę coś w telewizji - doda.

Niespełna godzinę później Paulina wejdzie do sypialni. Zobaczy, że Jacek śpi. Delikatnie okryje go kocem, włączy lampkę stojącą przy łóżku i sięgnie do szuflady szafki nocnej po książkę. Nagle zauważy, że na jej poduszce leży malutkie pudełeczko. Weźmie je do ręki i otworzy. Na widok pierścionka zaniemówi z wrażenia... Nie dostrzeże, że Borecki wcale nie śpi, ale uważnie się jej przygląda.

- Wyjdziesz na mnie? - usłyszy głos Jacka.

- Nie wierzę... - wyszepcze, wpatrując się w pierścionek.

Borecki zerwie się na równe nogi i w jednej chwili znajdzie się po jej stronie łóżka. Przyklęknie przed rozanieloną dziewczyną i powtórzy pytanie.

- Odpowiedz - poprosi.

- Tak - powie wzruszona Paulina, po czym obejmie Jacka.

Rano Borecki poda ukochanej do łóżka śniadanie. Uśmiechnie się, widząc, że dziewczyna wpatruje się w błyszczący na jej palcu pierścionek.

- Może to tylko sen i się zaraz obudzę? Jakby wczoraj nic się nie stało... Uszczypnij mnie - westchnie Paulina.

- Mogę cię co najwyżej pocałować - szepnie Jacek.

Tymczasem Roman (Marek Lewandowski) zawiadomi Boreckiego, że właśnie wyrusza z dziećmi, Gabrielą (Laura Łącz) i Zofią (Ewa Kania) z Ciechocinka i za kilka godzin będą w domu. Jacek zasugeruje Paulinie, żeby przy obiedzie powiedzieć całej rodzinie o zaręczynach...

Jak Gabriela zareaguje na wieść, że Paulina na dobre zastąpi u boku Jacka jej zmarłą córkę i zostanie drugą mamą jej ukochanej wnuczki?Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje