Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10121
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Piotr Cyrwus rozważa powrót do "Klanu"?

Piotr Cyrwus, który dla milionów telewidzów na zawsze pozostanie nieodżałowanym Ryśkiem Lubiczem z "Klanu", często wraca myślami do chwil, które spędził na planie najdłużej emitowanej polskiej telenoweli. Czy po ponad siedmiu latach od odejścia z serialu żałuje, że zrezygnował z roli, która dała mu ogromną popularność? Czy rozważa powrót?

Kiedy pod koniec 2011 roku Piotr Cyrwus ogłosił, że żegna się z rolą Ryszarda Lubicza, którą grał w "Klanie" przez ponad czternaście lat, nikt nie chciał wierzyć, że najsympatyczniejsza postać na zawsze zniknie z serialu. Śmierć Ryśka wstrząsnęła wszystkimi fanami sagi rodu Lubiczów.

Reklama

Widzowie śledzący losy najpopularniejszej polskiej serialowej rodziny mieli jednak nadzieję, że kiedyś jeszcze Piotr Cyrwus wróci - jak sugerowały media - jako zaginiony przed laty brat bliźniak najmłodszego syna Marii i Władysława Lubiczów. Producenci telenoweli nigdy nie zdementowali krążących na ten temat plotek! Piotr Cyrwus także jednoznacznie i kategorycznie im nie zaprzeczył, choć twierdził w wywiadach, iż Rysiek to zamknięty rozdział w jego karierze...

Niedawno aktor wyznał w wywiadzie radiowym, że zdarza mu się tęsknić za członkami swej byłej serialowej rodziny. Zapytany wprost, czy rozważa powrót do "Klanu", westchnął, ale... nie powiedział nie!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje