Reklama

​"Klan": Odcinek 3906. Wnuczka Lubicza popełni samobójstwo?

Na 3906. odcinek "Klanu" (emisja w poniedziałek 20 grudnia o godz. 17.55 w TVP1) sąd wyznaczy termin pierwszej rozprawy rozwodowej Agnieszki (Paulina Holtz) i jej wiarołomnego męża Janusza (Michał Lesień-Głowacki), który wdał się w romans z sąsiadką Lidką (Beata Deskur). Lecz Zosia (Amelia Malesa) postara się o to, by się ona nie odbyła! Po prostu zniknie bez śladu!

W przeddzień rozwodu Agnieszki i Janusza Zosia wróci wcześniej ze szkoły. i zapowie mamie, że wybiera się z koleżankami na zakupy. Jeszcze raz upewni się tylko, że nazajutrz ma odbyć się rozprawa w sądzie, po czym wyjdzie do galerii handlowej. Wieczorem Agnieszka zdenerwuje się, że córki nie ma jeszcze w domu. Na domiar złego okaże się, że żadna z jej koleżanek nic nie wie o wspólnych zakupach! Gdy zrobi się już bardzo późno, Agnieszka i Janusz pojadą na policję, by zgłosić zaginięcie nastolatki.

W dniu wyznaczonej rozprawy sądowej wnuczka Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger) nadal nie da znaku życia. Cała rodzina będzie usiłowała pocieszyć Agnieszkę, że jej niesforna córka sama się gdzieś ukryła, by w ten sposób zademonstrować swoją niechęć do rozwodu rodziców i doprowadzić do ich pojednania.

Reklama

"Klan": Odcinek 3906. Rozprawa rozwodowa Agnieszki i Janusza zostanie odwołana!

Oczywiście zaplanowana z dużym wyprzedzeniem rozprawa rozwodowa się nie odbędzie. Agnieszka i Janusz - zamiast pójść do sądu - będą obdzwaniać kolejno wszystkie koleżanki córki w nadziei, że znajdą jakiś ślad, gdzie jej szukać. Niestety, dowiedzą się jedynie, że Zosia miała doła z powodu ich rozwodu.

W końcu Agnieszka zacznie podejrzewać, że jednak Zosi coś się stało. Weźmie pod uwagę, że córka mogła sobie coś zrobić. Tymczasem zadzwoni policja. Nad Wisłą znaleziono zwłoki nastolatki...

"Klan": Odcinek 3906. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3906. odcinek "Klanu" zostanie wyemitowany w poniedziałek 20 grudnia o godz. 17.55 w TVP1.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje