Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6673
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Miłosz zacznie pić?

Miłosz (Konrad Darocha) wróci do domu w stanie wskazującym na to, że... pił. - Jesteś ululany! - krzyknie Bożenka (Agnieszka Kaczorowska), a gdy mąż stwierdzi, że wypił tylko jednego drinka, nie uwierzy mu. - Popatrz sobie, córeczko, na tatusia pijaka - powie do Ali (Natalia Kasprzykowska).

W 3187. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w poniedziałek 23 października o godzinie 18.00) Bożenka przypomni Miłoszowi, że obiecał jej naoliwić kółko w wózku Ali i że mają popołudniu razem pojechać z małą do lekarza.

Reklama

- Jasne, że pamiętam - stwierdzi młody Kazuń i pocałuje szykującą się do wyjścia do pracy żonę. 

Kilkanaście minut później Miłosza odwiedzi Borys (Bartosz Waga), by omówić szczegóły scenariusza reklamy, którą razem przygotowują na zlecenie ojca modela (Mariusz Daszczyński). Borys będzie zachwycony pomysłami przyjaciela.

- Idziemy do mojego starego! Musi dzisiaj to klepnąć - powie.

Kazuń zadzwoni do matki (Małgorzata Sadowska) i poprosi ją, by przez godzinę zajęła się Alą, bo on ma bardzo ważne spotkanie i musi pilnie wyjść z domu.

Ojciec Borysa wcale nie będzie przekonany, że scenariusz Miłosza spełnia wszystkie jego oczekiwania.

- No nie wiem... Nie wiem, jak wy, ale ja muszę się napić, bo przy drinku łatwiej znaleźć kompromis - westchnie i zaproponuje Kazuniowi i Borysowi po szklaneczce whisky.

Miłosz przypomni sobie, że ma przecież zawieźć żonę i córkę do lekarza.

- Ja nie mogę - stwierdzi, ale ojciec Borysa zacznie go namawiać, żartując, że jeszcze żadnemu filmowcowi nie zaszkodził łyk... talentu.

Tymczasem Bożenka wróci do domu, podziękuje teściowej za opiekę nad Alą, pożegna się z nią i zacznie przygotowywać córkę do wyjścia do lekarza. Tuż po tym, jak zamówi taksówkę, do przedpokoju chwiejnym krokiem wkroczy Miłosz. Bożenka od razu poczuje od niego zapach alkoholu.

- Jesteś pijany! - krzyknie, ale Miłosz stwierdzi, że to, iż wypił kilka drinków, nie przeszkadza, by pojechał z nią i Alą do przychodni.

- Weź się lepiej połóż! Tylko wstyd nam przyniesiesz - usłyszy.

Następnego dnia Kazuń obudzi się z potwornym kacem.

- Zobacz, córeczko, tatuś jest chory. Popatrz sobie na tatusia pijaka - powie Bożenka do Ali, gdy Miłosz wejdzie do kuchni i zacznie szukać czegoś do picia.

Miłosz zda sobie sprawę, iż przyjdzie mu słono zapłacić za to, że zawiódł żonę i wrócił do domu pijany. Czy Bożena mu to wybaczy?

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje