Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9137
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": ​Matka Bożenki okradnie Grażynkę!

Biologiczna matka (Agata Piotrowska-Mastalerz) Bożenki (Agnieszka Kaczorowska), która wróciła do nałogu alkoholowego, narobi wszystkim kłopotów. Nie dość, że ucieknie z odwyku, to jeszcze okradnie Grażynkę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska)!Reklama

Zdradzamy, że w 2606. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w poniedziałek 15 września) w mieszkaniu Bożenki niespodziewanie zjawi się jej biologiczna matka. Nie zechce mówić na temat ośrodka, w którym powinna być teraz na odwyku. Uprze się, żeby Bożenka poszła do kina - tak, jak miała to swoich w planach.

Lecz kiedy młoda Kazuniowa w towarzystwie Miłosza (Konrad Darocha) i Kostka (Sławomir Doliniec) wróci, matka będzie... kompletnie pijana. Następnego dnia przysięgnie, że już nigdy nie tknie nawet kieliszka, byle tylko nie musiała jechać do ośrodka. Jednak niebawem przyjedzie po nią Kostek i zabierze ją na leczenie. A Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) wytłumaczy Bożence, że alkoholik przede wszystkim sam musi chcieć się wyleczyć.

Jak na ironię, gdy następnego dnia zmęczona Lubiczowa zechce spokojnie odpocząć w fotelu, usłyszy dzwonek do mieszkania. Za drzwiami zobaczy pijaną biologiczną matkę Bożenki.  Z samego rana pójdzie do Kazuniów z informacją, że ma gościa. Niestety, wciąż śpi kamiennym snem i nie daje się obudzić. Bożenka musi więc z nią zostać.

To jeszcze nie koniec niespodzianek. Wieczorem Grażynka wróci do domu z Maćkiem (Piotr Swend) i zastanie drzwi wejściowe otwarte. Lecz biologicznej matki Bożenki nie będzie... I paru sprzętów domowego AGD również nie...          

  

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje