Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10475
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Marcin Kwaśny znów jest do wzięcia! Właśnie się rozwiódł...

Kilka dni temu Marcin Kwaśny, czyli Rafał Woźniacki z "Klanu", przestał być mężczyzną... żonatym. Po trwającej dwa lata batalii sądowej małżeństwo aktora i Diany Kołakowskiej-Kwaśny przeszło w końcu do historii.


Sprawa rozwodowa Marcina Kwaśnego i Diany Kołakowskiej-Kwaśny ciągnęła się nieco ponad dwa lata - od czerwca 2018 roku, kiedy to żona aktora złożyła w  Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga pozew, domagając się w nim orzeczenia winy aktora za rozpad ich związku.

Reklama

"Jestem zdruzgotany" - powiedział wtedy Marcin Kwaśny jednemu z tabloidów i dodał, że zamierza walczyć o swe małżeństwo do samego końca.

Już podczas pierwszego posiedzenia sądu, które miało miejsce we wrześniu 2018 roku, okazało się, że sprawa nie zakończy się szybko, a tym bardziej... za porozumieniem stron. Powódka zawnioskowała bowiem o przesłuchanie kilkunastu osób, by udowodnić zasadność swego wniosku o rozwód z orzeczeniem winy jej męża.

Marcin Kwaśny powołał z kolei swoich świadków, bo uznał, że nie może wziąć na siebie całej odpowiedzialności za rozstanie. Dopiero kilka dni temu - na początku sierpnia - sprawa wreszcie doczekała się finału. Marcin Kwaśny oficjalnie przestał być mężczyzną żonatym...

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje