Klan
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13665
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Magdalena Stam wybiera się... za mąż!

Magdalena Stam, czyli Zyta z "Klanu", potwierdziła właśnie krążące od pewnego czasu plotki, że szykuje się do ślubu. - Ten ważny dla mnie moment zbliża się wielkimi krokami - powiedziała.


Magdalena Stam jest od kilku lat szczęśliwie zakochana w pochodzącym z Kanady i pracującym w USA i Chinach inżynierze Jasonie Simmonsie. Niestety, aktorka nie widuje ukochanego tak często, jak chciałaby, ale twierdzi, że w ich przypadku związek na odległość sprawdza się doskonale.

Serialowa Zyta z "Klanu" nie należy do grona aktorek, które chętnie opowiadają w wywiadach o swoim życiu prywatnym, ale ostatnio postanowiła zrobić wyjątek od tej reguły i skomentować krążące od pewnego czasu plotki na temat jej zamążpójścia.

Reklama

- Ten ważny dla mnie moment zbliża się wielkimi krokami. Suknia już się szyje, ale... nic więcej nie powiem - wyznała w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

Ślub Magdaleny Stam z Jasonem Simmonsem odbędzie się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Narzeczeni staną na ślubnym kobiercu w Kościanie - rodzinnym mieście aktorki, a po weselu wyjadą w długą podróż za ocean.

31-letnia gwiazda "Klanu" nie kryje, że przygotowania do najszczęśliwszego dnia w jej życiu trwają już pełną parą. Aktorka chciałaby - jak każda przyszła panna młoda - by jej ślub był perfekcyjnie zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach, więc z pewnością dołoży wszelkich starań, by okazał się niezapomnianym przeżyciem dla niej i Jasona.

Jason Simmons - ukochany Magdy - urodził się w Kanadzie, ale mieszka w Stanach Zjednoczonych i w Chinach, gdzie pracuje jako inżynier przy budowie samolotów. Po ślubie z nim aktorka zamierza więcej czasu spędzać poza Polską, by jak najczęściej cieszyć się szczęściem u boku ukochanego...

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy