Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10318
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Los uśmiechnie się do Grażynki na... cmentarzu

Do stałej obsady sagi rodu Lubiczów dołączył Grzegorz Wons, którego zobaczymy w roli niejakiego Leopolda Kwapisza. Grany przez niego bohater pojawi się w wątku Grażyny Lubicz (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), wdowy po nieodżałowanym Ryszardzie (Piotr Cyrwus). Poznaj szczegóły!


Reklama


Grzegorz Wons szerokiej widowni serialowej znany jest m. in. z roli Więcławskiego w "Ranczu". W "Klanie" po raz pierwszy wystąpi w 2545. odcinku, który telewizyjna Jedynka wyemituje w poniedziałek 17 listopada o godz. 17.55.

Szansa na związek z wdową

Przypomnijmy, że po tragicznej śmierci nieodżałowanego Ryszarda Lubicza Grażynka pogrążyła się w głębokiej żałobie. Wyrwał ją z niej dopiero Arkadiusz Nowik (Daniel Olbrychski), któremu wynajmowała mieszkanie. Zanosiło się nawet na coś poważnego między nimi. Jednak w poprzednim sezonie sagi rodu Lubiczów muzyk wyjechał na zagraniczny kontrakt. Para obiecała sobie dozgonną przyjaźń i pomoc. Lecz - wbrew spekulacjom medialnym - Nowik nie zniknie z otoczenia Lubiczowej. Ale nie zostanie też jej partnerem życiowym.

- Taką szansę będzie miał natomiast Leopold Kwapisz, z którym wdowa pozna się dzięki jego mamie Leokadii (Katarzyna Skolimowska) - zdradza Paweł Karpiński, producent “Klanu". - Dojdzie do tego... na cmentarzu.

Od wdzięczności do miłej propozycji

Zdradzamy, że w 2645. odcinku sagi rodu Lubiczów Grażynka pełna poczucia winy Grażynka pojedzie na cmentarz przeprosić śp. Rysia za zmarnowanie pieniędzy, które wygrała dzięki niemu. Jej uwagę przykuje staruszka, która - jak się później okaże - ma kłopoty z pamięcią i zgubiła się na cmentarzu. Szczęśliwie będzie miała przy sobie telefon z numerem do syna. Grażynka zadzwoni do Leopolda, który po chwili przyjedzie po matkę. Zrobi na niej wrażenie ciepłego, szarmanckiego i nadzwyczaj opiekuńczego mężczyzny.

Kwapisz będzie niezmiernie wdzięczny wdowie za pomoc, dlatego zaproponuje jej podwiezienie do domu, a ona skorzysta z miłej propozycji.

Taki będzie początek niezwykłej znajomości Grażynki i Leopolda zawartej na cmentarzu. Czy syn pani Leokadii zajmie w sercu Grażynki miejsce po Ryszardzie?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje