Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8935
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Kaja Paschalska chce wrócić na listy przebojów!

Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z "Klanu", zapowiada swój come back na estradę! Od chwili, kiedy ukazała się jej ostatnia płyta, mija właśnie 12 lat! - Zrobiłam sobie przerwę, żeby złapać trochę dystansu do siebie, potrzebowałam czasu, żeby wydorośleć... - mówi.


Reklama


Kaja Paschalska - choć trudno w to uwierzyć - w przyszłym roku skończy 30 lat. Była zaledwie jedenastolatką, gdy cała Polska poznała ją jako Olę - najmłodszą córkę Krystyny i Pawła Lubiczów z "Klanu". Z najdłużej emitowanym polskim serialem Kaja związana jest do dziś, ale aktorstwo, jak sama mówi, to zupełnie nie jej bajka.

- Aktorstwo to bardzo ciekawe zajęcie, nie jest jednak moją największą pasją i nie czuję potrzeby rozwijania się w tym kierunku. Granie w "Klanie" sprawia mi przyjemność, ale moją pasją jest muzyka - twierdzi Kaja Paschalska.

Jako piosenkarka Kaja ma na swoim koncie wiele spektakularnych sukcesów - jest laureatką Nagrody im. Anny Jantar w konkursie Debiutów Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2001, Nagrody Publiczności na Festiwalu Piosenki Zjednoczonej Europy Zielona Góra 2001, Superjedynki 2002 za debiut roku, była nominowana do Fryderyków 2001, nagrała dwie solowe płyty, a ostatnio świetnie sobie radzi w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

- Cieszę się, że w show "Twoja twarz brzmi znajomo" mogę robić to, co kocham i jednocześnie wiele się nauczyć, rozwijać... Założyłam sobie, że pieniądze, jakie zarobię dzięki udziałowi w programie, przeznaczę na nagranie i wydanie płyty - wyznała Kaja w wywiadzie, dodając, że album, nad którym pracuje będzie zupełnie inny niż te, które nagrała będąc nastolatką.

Kaja Paschalska zdaje sobie sprawę, że powrót do studia nagraniowego i na estradę może okazać się bardzo trudny. Wierzy jednak, że uda się jej zrealizować swe cele i marzenia, a jej trzeci solowy album spodoba się nie tylko fanom Oli Lubicz z "Klanu".

 

 

Dowiedz się więcej na temat: Kaja Paschalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje