Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10099
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Edyta Herbuś jest zakochana w... życiu

Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", która od kilku miesięcy wiedzie żywot singielki, twierdzi, że jeśli spotka na swej drodze właściwego mężczyznę, nie będzie się bronić przed uczuciami. - Miłość zawsze przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie - mówi.

Pod koniec ubiegłego roku Edyta Herbuś rozstała się z reżyserem Mariuszem Trelińskim, z którym związana była przez prawie 7 lat. Od tamtej pory idzie przez życie bez mężczyzny u boku. Niedawno wyznała w wywiadzie, że jest gotowa na nową miłość, ale nie szuka jej na siłę.

Reklama

- Dziś jestem zakochana w życiu i coraz lepiej idzie mi też kochanie... siebie - powiedziała w rozmowie z magazynem "Cosmopolitan".

- Nie powielajmy stereotypowego myślenia, że nasze samopoczucie na zależeć od tego, czy mamy u boku mężczyznę! Siła kobiecości tkwi w nas i bez względu na to, czy w danym momencie jesteśmy w związku czy nie, to możemy być równie szczęśliwe - stwierdziła.

Edyta Herbuś, którą po wakacjach oglądać będziemy m.in. w "Pierwszej miłości" (niedawno dołączyła do obsady serialu), uważa, że w życiu zawsze jest czas na miłość, ale zanim się kogoś pokocha, trzeba najpierw pokochać siebie.

- Jeśli nie umiemy kochać siebie, zwykle oczekujemy, że druga osoba zapełni nam tę pustkę. A to zaburza partnerską relację. Wchodząc w związek z pewnymi oczekiwaniami, zaczynamy się szarpać, walczyć ze sobą, a energia walki nie jest miłością, tylko jej przeciwieństwem - uważa.

Edyta jest przekonana, że pozytywną relację z mężczyzną można zbudować tylko na bazie wzajemnej fascynacji. Mówi, że uwodzicielskie minki, dzióbki i pozy nie nie dadzą, jeśli między dwojgiem ludzi nie ma chemii, która jest według niej najbardziej intrygującym rodzajem przyciągania.

Serialowa Marta Orłowska z "Klanu" wierzy, że prawdziwą, romantyczną i wielką miłość wciąż ma przed sobą. Jest gotowa pójść za głosem serca, gdy spotka mężczyznę, który ją zafascynuje i sprawi, że poczuje, iż to właśnie ten jedyny...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje