Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Bożenka i Ola rozbiorą się do zdjęć?

- Jak chcecie, to ja też mogę się rozebrać – powie Miłosz (Konrad Darocha), gdy mające pozować mu do aktów Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) i Ola (Kaja Paschalska) odmówią zdjęcia szlafroków na planie sesji...


Pozowanie Miłoszowi do zdjęć bez ubrań okaże się dla Bożenki i Oli zadaniem tak bardzo krępującym, że obie - będąc już na planie zaliczeniowej sesji chłopaka - odmówią w pewnej chwili obnażenia się przed obiektywem. 

Reklama

- Mam opory, żeby się rozebrać przy tobie - poinformuje Miłosza Olka.

- A ja przy Rafale - powie z kolei Bożenka, patrząc wymownie na ukochanego Oli.

Rafał (Marcin Kwaśny) natychmiast zapewni obie dziewczyny, że wyjdzie, jeśli tylko będą tego chciały, ale Ola poprosi, by jej nie zostawiał...

- To mamy podwójny problem - rzuci makijażystka (Anna Mysłek), dodając, że była kiedyś na sesji, na której rozebrały się nie tylko modelki, ale też fotograf i wszystkie pozostałe osoby obecne w studiu.

- Możemy rozebrać się wszyscy! - zaproponuje makeupistka.

Bożenka i Ola skwitują jej słowa śmiechem, a Rafał uzna, że to... świetny pomysł.

- Już to widzę! Wszyscy nago, a na to wchodzi tata Miłosza - stwierdzi nagle Bożena, co wszyscy uznają za doskonały dowcip.

Atmosfera rozluźni się, a wino, którym Miłosz poczęstował wcześniej swoje modelki, w końcu zacznie działać. Dziewczyny dojdą do wniosku, że nie mają się jednak czego wstydzić.

- No dobra, zróbmy to w końcu... Jak nie dzisiaj, to nigdy - powie Olka i doda:

- Rafał, idź do kuchni, szykuj kawę i ciastka, a my bierzemy się do pracy!

Postawa Oli zaimponuje Bożence, która także zapomni o wstydzie i zdecyduje się w końcu pozbyć się szlafroka.

Czy Bożenka i Ola naprawdę staną bez ubrań przed obiektywem Miłosza? Czy chłopak będzie mógł zrobić zdjęcia i tym samym zdobyć zaliczenie? Przekonamy się o tym w poniedziałek 7 września o godzinie 17.55, gdy TVP1 rozpocznie emisję 2782. odcinka "Klanu".

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska | Kaja Paschalska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje