Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10226
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska szykuje się do ślubu!

Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka Kazuń z "Klanu", nie kryje, że rozpoczęła już przygotowania do swojego ślubu z tancerzem Maciejem Pelą, który poprosił ją o rękę podczas romantycznej podróży do Włoch. - To będzie kameralna uroczystość - mówi.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są parą zaledwie od czterech miesięcy, ale nie zamierzają zwlekać zbyt długo z zalegalizowaniem swojego związku.

Reklama

- Marzę o rodzinie i dzieciach, więc nie będę tego odkładała w nieskończoność - twierdzi serialowa Bożenka z "Klanu", pytana o plany związane ze ślubem z przystojnym tancerzem.

- Zaczynam się powoli interesować tematyką sukni ślubnej i sali weselnej. Znam wiele dziewczyn, którym wystarcza sam fakt, że się zaręczyły... U mnie tak nie będzie! - powiedziała w rozmowie z "Faktem" tuż po tym, jak pochwaliła się na Instagramie pięknym pierścionkiem, który dostała od ukochanego.

Maciej Pela oświadczył się Agnieszce podczas ich wspólnej wyprawy do Włoch.

- Zupełnie się tego nie spodziewałam. Zorganizował wszystko tak, że była to najpiękniejsza niespodzianka w moim życiu - opowiedziała aktorka i tancerka w wywiadzie dla magazynu "Flesz".

Agnieszka Kaczorowska jest przekonana, że Maciek to mężczyzna idealny - taki, o jakim marzy każda dziewczyna.

- Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa - napisała na swej tablicy w mediach społecznościowych, obwieszczając tym samym całemu światu, że miejsce w jej sercu jest już zajęte.

Kiedy pod koniec 2016 roku Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się zatrudnić Macieja Pelę w swojej szkole tańca, nie przypuszczała, że przystojny instruktor wkrótce stanie się jej bardzo bliski.

- Każda chwila w jego towarzystwie to szczęście - twierdzi gwiazda "Klanu".

- Gdy patrzymy w przyszłość razem, dokładnie w tym samym kierunku, to czujemy większą moc. Świat stoi otworem, a głowy są pełne marzeń i pomysłów. To dopiero początek... - napisała na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela najprawdopodobniej jeszcze w tym roku przysięgną sobie przed ołtarzem dozgonną miłość i wierność. Para chciałaby jednak zachować w tajemnicy przed mediami datę i miejsce uroczystości.

- Szczegółami pochwalę się po wydarzeniu - zapowiada tancerka.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje