Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowską nową polską seksbombą?

Jesz­cze do nie­daw­na zło­śliw­cy śmia­li się, że Agniesz­ka Ka­czo­row­ska przy­bra­ła na wadze i za­okrą­gli­ła się tu i ów­dzie, co z pew­no­ścią nie przy­stoi tan­cer­ce naj­wyż­szej klasy "S". Aktorka postanowiła utrzeć nosa szydercom i pokazać, że jej obecna nadwaga jest tylko chwilowa.


Reklama

Gdy zaczęły się treningi do programu "Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami" dodatkowe kilogramy szybko zniknęły, a Kaczorowska stała się piękną, atrakcyjną kobietą.

Widać, że dzięki zgrabnej figurze gwiazda czuje się zdecydowanie pewniej i z chęcią eksponuje ciało, ubierając coraz śmielsze stroje. W niczym nie przypomina już grzecznej, skromnej bohaterki "Klanu".

Parkiet  to jej żywioł, gdzie zmienia się w pełną seksapilu młodą kobietę. Nic więc dziwnego, że temat jej przemiany wzbudza tak ogromne zainteresowanie - w końcu przez tyle lat widzowie utożsamiali ją z serialową Bożenką.  

W drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak wykonali gorącą rumbę. Mimo że gwiazdą w tej parze jest Maślak, wszyscy i tak zwracali uwagę na młodą aktorkę, która zmysłowo wiła się wokół partnera.

Niestety, sędziowie nie docenili namiętnego tańca Kaczorowskiej i przyznali parze zaledwie 23 punkty. Jak powiedział jeden z jurorów - Michał Malitowski - tym razem to Agnieszka prowadziła w tańcu.

Prawdopodobnie, Rafał sam jest jeszcze trochę zawstydzony swoją seksowną nauczycielką i dlatego dał się jej przytłoczyć. Widzowie z niecierpliwością czekają na to, co para pokaże w kolejnym odcinku show.

Metamorfoza Agnieszki Kaczorowskiej zaczyna przypominać przemianę pewnej innej gwiazdki, tym razem zza wielkiej wody. Miley Cyrus, znana z głównej roli w disnejowskim serialu "Hannah Montanna" również za wszelką cenę próbowała zerwać z wizerunkiem grzecznej, dobrze ułożonej dziewczynki. Wiemy, jak to się dla niej skończyło... Czy Agnieszka powtórzy błąd koleżanki z branży? Czas pokaże.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Taniec z gwiazdami | Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje