Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10315
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska jedzie na warsztaty aktorskie do Nowego Jorku

Agnieszka Kaczorowska będzie się uczyć aktorstwa w Nowym Jorku. Tancerka z tym zawodem wiąże swoją przyszłość. Rok temu nie udało jej się zdać egzaminu do szkoły teatralnej, ale jak zapewnia, w tej kwestii nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jej miłość do aktorstwa zaczęła się na planie serialu „Klan”, w którym już od 15 lat wciela się w postać Bożenki Lubicz.


Reklama

- Zamierzam się rozwijać aktorsko. W zeszłym roku rzeczywiście zdawałam do szkoły. Plan był taki, że w tym roku będę zdawała po raz drugi, ale tak się ten rok potoczył, że po prostu nie zdążyłam się przygotować i też nie miałam takiego parcia. Głos wewnętrzny mi mówi, że trzeba z tym poczekać - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że cały czas rozwija się i wykorzystuje każdą sytuację, by szlifować swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje.

- Myślę o kursie aktorskim w Stanach Zjednoczonych i oczywiście o wszelkich warsztatach tutaj na miejscu. Rozmawiałam już z aktorem i reżyserem z HB Studio w Nowym Jorku. To nie jest Strasberg, do którego wszyscy jeżdżą, to chyba jest już troszeczkę przereklamowane. A mi zależy na zdobyciu umiejętności, a nie na tym, żeby mieć renomę, że skończyłam kurs w Strasbergu - tłumaczy Agnieszka Kaczorowska.

Kaczorowska od dziecka trenuje taniec towarzyski i to na tej płaszczyźnie odniosła największe sukcesy. Teraz marzy o tym, by grać w teatrze. Jej zdaniem na scenie - podobnie jak na parkiecie - najważniejsze jest, by pokazywać prawdziwe emocje.

- W tańcu postępuję w ten sam sposób, czyli nie bazuję tylko na technice, dla mnie najważniejsze są emocje. Wolę, żeby tancerz czasem zrobił coś troszkę źle, ale żeby to było z głębi jego serca, bo to wtedy rusza ludzi dookoła. I tak samo jest z aktorstwem. Trzeba stać się postacią, a nie ją grać - dodaje Agnieszka Kaczorowska.

Kaczorowska miała już okazję połączyć swoje dwie wielkie pasje, m.in. tworząc choreografię tanga do sztuki "Ósmy cud świata" w warszawskim Teatrze Palladium. 

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje