Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6673
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska chce zostać mamą przed trzydziestką!

Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", otwarcie przyznaje, że jest już gotowa na dziecko. - Nie planuję, ale jestem gotowa - powiedziała w wywiadzie. Aktorka i tancerka bardzo chciałaby zostać mamą, zanim skończy 30 lat...

Agnieszka Kaczorowska niedawno zaręczyła się z Maciejem Pelą - instruktorem tańca, którego poznała dokładnie rok temu. W programie "Gwiazdy Cejrowskiego" wyznała, że choć wpadli sobie w oko od pierwszego wejrzenia, nie od razu zostali parą. Dopiero po kilkunastu tygodniach znajomości postanowili dać szansę rodzącemu się między nimi uczuciu. Dziś są w sobie do szaleństwa zakochani, mieszkają razem i planują wspólną przyszłość. Odtwórczyni roli Bożenki w "Klanie" nie kryje, że coraz poważniej myśli o... dziecku.

Reklama

- Jestem gotowa, by zostać mamą. Maciek o tym wie... - powiedziała w jednym z wywiadów.

- Kiedyś zaplanowałam sobie, że do 30. roku życia będę miała przynajmniej jedno dziecko. A latka lecą - żartowała.

Łatwo obliczyć, że na spełnienie marzenia, by poznać smak macierzyństwa przed 30. urodzinami, zostały Agnieszce Kaczorowskiej tylko cztery lata. Aktorka i tancerka nie miałaby jednak nic przeciwko temu, by urodzić swe pierwsze dziecko wcześniej... Najpierw jednak chce stanąć na ślubnym kobiercu i przysiąc ukochanemu dozgonną miłość i wierność.

O tym, że Maciej Pela poprosił ją o rękę, poinformowała swych fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Agnieszka - choć przyznaje, że zaczęła się już rozglądać za białą suknią i welonem - nie chce zdradzić żadnych szczegółów związanych z przygotowaniami do swego ślubu. Datę i miejsce uroczystości znać będą tylko członkowie najbliższych rodzin jej i Macieja oraz ich najbardziej zaufani przyjaciele. Gwiazda "Klanu" zapowiada jednak, że po ślubie chętnie podzieli się swym szczęściem z całym światem.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje