Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9876
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy w koszulkach zaprojektowanych przez Szymona Majewskiego!

Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", i Mateusz Damięcki, czyli Marcin Kujawski z "Chichotu losu" zawsze bardzo chętnie włączają się w akcje charytatywne wspierające Fundację Spełnionych Marzeń. W niedzielę, podczas jednego z pokazów zorganizowanych z okazji Warsaw Fashion Street, razem z wieloma innymi gwiazdami pojawiły się w towarzystwie podopiecznych Fundacji na wybiegu.


Reklama

Stało się już tradycją, że podczas corocznego Warsaw Fashion Street znane aktorki i popularni aktorzy pojawiają się na pokazie Endo w towarzystwie dzieciaków, którymi opiekuje się Fundacja Spełnionych Marzeń.

Nie inaczej było i tym razem. W niedzielę na wybiegu ustawionym na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie gwiazdy po raz kolejny wzięły udział w prezentacji wyjątkowych koszulek zaprojektowanych na zlecenie Fundacji i firmy Endo.

W tym roku stworzenia t-shirtów podjął się sam... Szymon Majewski! Dochód ze sprzedaży koszulek został w całości przekazany na stworzenie Domu Rodzica - Całodobowego Ośrodka Wsparcia Psychologiczno-Socjalnego dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin.

Kolekcję autorstwa Szymona Majewskiego zaprezentowali - oprócz Anny Dereszowskiej i Edyty Herbuś - m.in. Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie", Anna Samusionek, czyli Kasia Kołacz z "Przepisu na życie", Jan Wieczorkowski, czyli Mateusz Rybicki ze "Szpilek na Giewoncie", Marcin Dorociński, czyli Szymon Kowalczyk z "Bez tajemnic", Andrzej Nejman, czyli Waldek Złotopolski ze "Złotopolskich", i Agnieszka Warchulska, którą wkrótce zobaczymy w serialu "Na krawędzi".

Na wybiegu pojawili się też Patrycja Markowska, Bilguun Ariunbaatar oraz Szymon Majewski. Wszystkim gwiazdom towarzyszyły dzieci, którym - m.in. dzięki wsparciu Fundacji Spełnionych Marzeń - udało się wygrać walkę z rakiem.

W naszej galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć z charytatywnego pokazu koszulek stworzonych przez Szymona Majewskiego.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje