Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9386
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy to koniec związku Oli i Norberta?

Ola Lubicz (Kaja Paschalska) z "Klanu" nie może narzekać na nudę w sprawach uczuciowych.

Choć z Norbertem Piątkowskim (Jakub Świderski) łączy ją silne uczucie, od czasu do czasu przez ich związek przechodzi prawdziwa burza. Czy wzajemne pretensje doprowadzą do rozstania?

Reklama

Konflikt między Olką a Norbertem narastał już od dłuższego czasu. Swoją eskalację będzie miał w dniu pokazu mody w galerii Olki, Agnieszki (Paulina Holtz) i Weroniki (Kinga Głogowska).

- Mojemu bohaterowi bardzo nie podoba się to, że jego dziewczyna zaprzyjaźniła się z Pączkiem (Łukasz Węgrzynowski), który ewidentnie stale ją podrywa - mówi Jakub Świderski. - Ostrzegał ją już kilka razy przed nim, jednak Olka będzie zachowywała się tak, jakby była głucha na słowa swojego chłopaka.

Antypatia Norberta do Pączka jest jak najbardziej uzasadniona.

- Piątkowski zna go jeszcze za czasów, gdy obaj przybywali na leczeniu w szpitalu psychiatrycznym - tłumaczy Jakub Świderski.

- Pączek cierpiał wtedy na seksoholizm. Norbert będzie miał więc podstawy, aby nie ufać projektantowi. Zacznie podejrzewać, że chce on wykorzystać naiwność Olki i ją skrzywdzi.

Po zakończeniu pokazu i uroczystego otwarcia galerii-restauracji Olka wraz z siostrą i Pączkiem postanowią przedłużyć świętowanie na mieście. Ostro sprzeciwi się temu Norbert. Dojdzie do awantury. Piątkowski obróci się na pięcie i wybiegnie z galerii...

Czy parze uda się pojednać? A może kłótnia podzieli ich tak bardzo, że postanowią się rozstać?


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Kaja Paschalska | Jakub Świderski | Łukasz Węgrzynowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje