Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9911
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co to był za ślub

Choć wiele razy wydawało się, że Zycie (Magdalena Stam) i Michałowi (Daniel Zawadzki) nie jest pisane wspólne życie, zakochani wreszcie staną na ślubnym kobiercu!

Do tej pory żadnej kobiecie nie udało się zaciągnąć Michała Chojnickiego przed ołtarz. I choć nigdy nie narzekał on na brak zainteresowania ze strony płci pięknej, ani z Bogną (Justyna Sieńczyłło), ani z Kingą (Katarzyna Tlałka), ani z Natalią (Katarzyna Zielińska) nie potrafił stworzyć trwałego związku. Dopiero Zyta zawróciła mu w głowie do tego stopnia, że postanowił poprosić ją o rękę.

Reklama

- Po latach wytrwałych poszukiwań mój bohater wreszcie odnalazł miłość swojego życia - zapewnia Daniel Zawadzki. W dniu ślubu Zyta i Michał będą wyglądali na bardzo szczęśliwych. Pod szczerym uśmiechem zadowolenia ukryją jednak lekkie zdenerwowanie.

- Prywatnie ani ja, ani Magda nie stawaliśmy jeszcze na ślubnym kobiercu, więc dokładnie nie wiemy, jakie towarzyszą temu emocje - mówi Daniel Zawadzki.

- Ale wyobraziliśmy sobie, że oprócz radości, młodej parze może doskwierać uczucie dużego stresu, spowodowane powagą chwili oraz odpowiedzialnością decyzji o małżeństwie.

Ukłon w stronę taty

Sporo sensacji wywoła oryginalna suknia panny młodej Składać się będzie z długiej spódnicy oraz marynarki stylizowanej na żołnierską z epoletami i szamerunkami.

- Założenie takiej sukni ma być ukłonem w stronę mojego serialowego ojca, który - jak wiadomo - jest wojskowym - tłumaczy Magdalena Stam.

- Zyta w ten sposób będzie chciała wyrazić swoją wdzięczność za to, że Edward zaakceptował przyszłego zięcia.

Decyzja Zyty

Po uroczystościach w kościele, weselnicy udadzą się na Sadybę do domu Elżbiety (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk).

Tam uczczą to wielkie wydarzenie zabawą do białego rana.

- Początkowo wesele miało odbyć się w restauracji "Rosso", ale z powodu braku terminów trzeba było szukać innego miejsca - tłumaczy Daniel Zawadzki.

- Wtedy też rodzice Michała wpadli na pomysł, aby imprezę zorganizować u nich w domu. Z pomocą Wandy i Edwarda (Teresa Stępień-Nowicka i Krzysztof Kalczyński) urządzą wesele, które będzie prezentem ślubnym od rodziców. Po przyjęciu małżonkowie wybiorą się w podróż poślubną - polecą na dwa tygodnie do Peru.

- Będzie to pomysł Zyty - zdradza Magdalena Stam.

- To dla niej najważniejsza podróż w życiu. Nie pytając się o zdanie Michała, podejmie decyzję za nich dwoje. Na szczęście przyszły mąż nie będzie miał nic przeciwko.

Zdjęcia ze ślub zobacz w najnowszym numerze czasopisma "Świat Seriali" (na rynku już 25 października), w którym ponadto możesz przeczytać o:

"Pierwsza miłość": W mieszkaniu Artura zjawiają się funkcjonariusze policji, na czele z Ryszardem Kurskim z Wydziału do Walki z Narkotykami. Mimo protestów mężczyzny, policjanci dokonują przeszukania jego mieszkania. W koszu na bieliznę znajdują biały, bliżej niezidentyfikowany proszek, który okazuje się być... amfetaminą. Artur zostaje zatrzymany w areszcie pod zarzutem handlu narkotykami!

"Na Wspólnej": Kinga i Michał wybierają się na zakupy do supermarketu. Zajęci pakowaniem sprawunków do bagażnika, nie zauważają zniknięcia Ignasia. Zdenerwowani zaczynają szukać malca. Niestety, żaden z przechodniów nie widział chłopca. Michał zgłasza zaginięcie synka na policję. Prowadzący sprawę komisarz Kuch uświadamia zrozpaczonym rodzicom, że sprawcy uprowadzenia najprawdopodobniej ich znają. Przestrzega jednak Brzozowskich, by nie prowadzili śledztwa na własną rękę.

"Dr House": Na dorocznym polowaniu z okazji zwycięstwa w walce z rakiem, Tucker, przyjaciel Wilsona, zostaje sparaliżowany. W szpitalu James wykonuje testy na białaczkę, ale wynik jest negatywny. Informuje o wszystkim pacjenta i jego młodziutką dziewczynę - Ashley. House, który nie znosi Tuckera, ale śledzi jego przypadek, stwierdza, że to nawrót raka.

A także:

Przewodnik po 91 serialach!

Zdradzamy wydarzenia z najnowszych serii: "Gotowych na wszystko", "Dextera", "Kości", "Dr House", "Chirurgów", "Zabójczych umysłów".

Zyta i Michał stanęli na ślubnym kobiercu!

"Majka": Podczas wspólnego wyjazdu do Florencji Michał po raz trzeci oświadczy się Majce.

Latinowood: Gwiazdy telenowel na facebooku i twitterze.

I 5 plakatów!

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje