Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8774
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bożenka z "Klanu" oblała egzaminy!

Agnieszka Kaczorowska, serialowym widzom bliżej znana jako Bożenka Lubicz z telenoweli "Klan, nie dostała się do upragnionej szkoły teatralnej. Egzaminy zakończyła na drugim etapie. Poznaj szczegóły!


Reklama

Młodziutka gwiazdka zapowiedziała niedawno, że porzuca karierę tancerki. Wszak ma już na swoim koncie zwycięstwo w mistrzostwach świata w tańcach latynoamerykańskich, a na najwyższym podium młodzieżowych mistrzostw Polski w tańcu towarzyskim stawała dwukrotnie.

Agnieszka postanowiła zawalczyć o swoje marzenia i zostać dyplomowaną aktorką.

- Chcę zdawać do szkoły aktorskiej. Pokazać, że potrafię więcej. Zaprezentować swoje możliwości z różnych stron, żeby nie być tylko tą grzeczną Bożenką. Marzę, żeby zagrać mocny charakter. To jakieś wyzwanie - mówiła w programie Kuby Wojewódzkiego.

Niestety, upragniony indeks warszawskiej Akademii Teatralnej okazał się być poza jej zasięgiem: - Przeszłam co prawda do drugiego etapu egzaminów do Akademii Teatralnej w Warszawie, ale na tym musiałam zakończyć rekrutację - powiedziała rozżalona w wywiadzie dla portalu Plejada.pl.

Dodała też, że nie zamierza rezygnować ze swoich planów i egzamin będzie zdawać do skutku!

- Będę jednak próbować w przyszłym roku. Tak łatwo się nie poddam! Egzaminy to nie tylko duże wyzwanie, ale też stres... Dostałam lekcję pokory, a to bardzo ważne w tym zawodzie - skomentowała serialowa Bożenka. 

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje