Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9384
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Beata to już zamknięta historia"

W uszach Agaty (Maria Niklińska) zadźwięczy pytanie, które postawił Jerzy (Andrzej Grabarczyk): "Co będzie, gdy wróci Beata"? Zada je więc Jackowi (Tomasz Bednarek).

Po spotkaniu z rodzicami zaginionej Beaty Agata będzie w szampańskim nastroju. Uzna je za bardzo udane. Romanowi (Marek Lewandowski), starszemu koledze z pracy, wyzna, że ma wrażenie, iż została przez nich zaakaceptowana.

Reklama

- Odniosłam sukces! - oceni Wilczyńska.

Niestety, spokoju nie da jej pytanie Chojnickiego o to, co będzie, gdy Beata wróci. Zdradzamy, że zada je Jackowi w 2163. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 14 listopada).

- Agata, przysięgam: z Beatą to zamknięta historia - odpowie Borecki.

- Jeśli nawet wróci, ja nie wrócę do niej... Wszystko ma swoje granice. Miłość też... Nie potrafię kochać kogoś, kto tak postąpił. Po tym wszystkim, co nam zrobiła? Nie, nie może być żadnego powrotu. Ja i Beata to już niemożliwe... Nawet jeśli pewnego dnia stanie w drzwiach i powie, że żałuje... Pomóc pomogę, bo to matka Małgosi i Jaśka... Ale być z nią? Nie, nie byłbym w stanie... Już nie...

Zgaduj-zgadula: czy Beata kiedykolwiek wróci?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Maria Niklińska | Tomasz Bednarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje