Reklama

Aldona Orman: Oskarżenia pod adresem gwiazdy "Klanu"! Załatwiła karierę muzyczną swojej córce?

Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z „Klanu”, pytana o swój największy sukces, zawsze bez wahania mówi, że jest nim... jej córka. 13-letnia Idalia Borucka to wschodząca gwiazda polskiej piosenki i właśnie nagrywa swój debiutancki album. Niestety, zawistnicy oskarżają aktorkę o to, że użyła swych koneksji w branży, by ustawić swej jedynaczce karierę w show-biznesie!

Aldona Orman od lat musi mierzyć się z mnóstwem wyssanych z palca plotek na swój temat. Aktorka żartuje, że gdyby rzeczywiście poddała się tylu operacjom plastycznym, o ile jest posądzana, przez całe życie musiałaby chodzić z zabandażowaną twarzą, a gdyby miała tyle romansów, ile jej przypisały brukowce, nie starczyłoby jej czasu na nic więcej poza... romansowaniem.

Rodzina to świętość

Aldona Orman już od dawna puszcza mimo uszu plotki o niej, ale nie zamierza tolerować pomówień kierowanych pod adresem jej rodziny, a zwłaszcza córki. Ostatnio niezwykle uzdolniona wokalnie 13-letnia Idalia Borucka, która ma już na swoim koncie m.in. udział w niemieckiej edycji "The Voice Kids" oraz zwycięstwa na festiwalu Miagia Italiana w Rimini i Star Voice w Locarno, dołączyła do wytwórni płytowej, do której należą największe młode gwiazdy polskiej sceny muzycznej z Sanah i Roxie Węgiel na czele. Nastolatka właśnie kompletuje materiał na swój debiutancki krążek, a jej teledyski do piosenek "Słońce" czy "Druga ja" cieszą się coraz większą popularnością w sieci. Ostatnio zrobiła furorę swoim występem w "Dzień Dobry TVN".

Reklama

Przykre insynuacje

Tymczasem plotkarze insynuują, że kariera Idalii to zasługa "znajomości" jej obrotnej mamy. Aldona Orman kategorycznie zaprzecza, jakoby w jakikolwiek sposób pomogła córce zaistnieć w show-biznesie i ustawiła ją w nim.

Z tym, że Idalią zainteresowali się menadżerowie z Magic Records, jej mama nie miała nic wspólnego.

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska łamie tabu!

Pójdzie do sądu z oszczercami!

Aktorka zapowiada, że z każdym, kto będzie oczerniać jej córkę, prędzej czy później spotka się w sądzie.

- Nikomu nie pozwolę skrzywdzić mojego dziecka - mówi, a niedowiarków wątpiących w talent Idalii zaprasza do obejrzenia jej najnowszego klipu do piosenki "Druga ja", a także do debiutanckiego "Słońca":

Jak się Wam podoba głos Idalii i jej piosenki?

Zobacz więcej:

Amanda Bynes wróci na szczyt!

"Fear the Walking Dead": Jest zwiastun 7. sezonu! Zobaczcie nowy świat

Netflix zaprasza fanów na światowe wydarzenie! "TUDUM" odbędzie się 25 września

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Aldona Orman | Idalia Orman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje