Klan
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13347
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agnieszka Kotulanka "drugą mamą" Kai Paschalskiej! Aktorka "Klanu" tęskni za zmarłą gwiazdą

Kaja Paschalska, czyli serialowa Ola Lubicz, w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że wciąż często myśli o swojej serialowej mamie, czyli Agnieszce Kotulance. Mimo że gwiazda "Klanu" zmarła trzy lata temu, Paschalska nadal nie pogodziła się do końca z tą stratą. Straszą koleżankę z planu traktowała niemal jak członka rodziny. Kobiety mocno się ze sobą zżyły.

Serialowa mama i córka

"Klan" to jedna z najpopularniejszych polskich produkcji, która na ekranach telewizorów gości nieprzerwanie od 24 lat. Widzowie mocno zżyli się z serialowymi bohaterami. Teraz okazuje się również, że aktorzy grający ze sobą przez wiele lat, po czasie zaczynają traktować siebie nawzajem jako członków rodziny. Tak jest m.in. w przypadku Kai Paschalskiej, która wciąż wspomina nieżyjącą Agnieszkę Kotulankę. W serialu kobiety wcielały się w córkę i matkę. 

Paschalska o Kotulance

Paschalaska z rozrzewnieniem wspomina czas spędzony na planie z serialową mamą. "Wzorowałam się na niej" - opowiadała Faktowi. Aktorka dodała również, że przez długi czas traktowała Kotulankę jak drugą mamę.

Reklama

Zobacz też: Anna Cieślak o różnicy związku z Edwardem Miszczakiem. Mocne słowa!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Kaja Paschalska | Agnieszka Kotulanka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama